Gamta primena, jog pernelyg atsipalaiduoti nereikėtų. Gaila, bet žmonės dažnai tai pamiršta

IMG_1490

kvitrina.com

Šios dienos rytas mus pasitiko totaliniu baltumu. Sniegas užklojo žydinčius medžius, pasėlius. Tiesa, pavasario saulė labai greitai ištirpino žiemos išdaigas ir viskas grįžo į savo įprastas vėžes.

Deja, dabar mūsų gyvenimą reguliuoja karantino sąlygos dėl koronaviruso infekcijos. Ir tokia situacija visiems sukelia nemažai iššūkių. Kasdien vyksta kova tarp žmonių saugumo ir veiklos būtinumo, nes būtent veikla sudaro sąlygas užtikrinti pragyvenimo pagrindą.

Lietuvoje kasdien nustatomi nauji susirgimai koronavirusu. Štai, per gegužės 11 d. nustatyti 6 susirgimai. Taip pat nustatyta 13 pakartotinių atvejų. Nuo pandemijos pradžios jau užfiksuotas 1491 susirgimas koronavirusu. Nuo koronaviruso mirė 50 (gegužės 11 d. duomenimis) asmenų. Dar mirė 4 koronavirusu sirgę žmonės, bet dėl kitų ligų.

Pasveiko 850 žmonių, serga 587 asmenys. Saviizoliuojasi 280 asmenų.

Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse sergančiųjų koronavirusu nėra. Prienų rajono savivaldybėje saviizoliuojasi 26 asmenys, Birštono savivaldybėje – 2.

Karščiavimo klinikoje per jos veiklos laiką apsilankė 44 asmenys. Kasdien vyksta medicinos, slaugos ir globos įstaigų darbuotojų patikros. Duomenų, kad iš paimtų Prienų ligoninėje ėminių būtų nustatytas susirgimo koronavirusu atvejis, nėra.

Primename, jog tik besaugodami vieni kitus būsime saugūs.

 

 

Taip pat skaitykite