Galvos odos pilingas: kada ir kaip atlikti šią procedūrą namuose?

83276018_2524831061171060_8666484824908759040_n

Šaltajam sezonui artėjant link pabaigos dažnai pastebime, kad dideli lauko ir vidaus patalpų temperatūrų skirtumai, dėl šildymo išsausėjęs oras nualina ne tik veido, bet ir galvos odą. Ima varginti įkyrus pleiskanojimas, ant plaukų šepečio matome vis daugiau išslinkusių plaukų, atsiranda seborėjos ar net alopecijos požymių. Tokiu atveju neretai imame žvalgytis slinkimą lėtinančių ir plaukų augimą skatinančių priemonių parduotuvių lentynose. Vis dėlto, plaukų priežiūros profesionalai ATWINS pataria pirmiausia pasirūpinti galvos odos švara – tik tinkamai ją paruošus galėsite tikėtis maloniai stebinančių rezultatų.

Kodėl reikia šveisti galvos odą?

Pagrindinė šveitiklio užduotis yra pašalinti susikaupusius nešvarumus, tokius kaip keratino, formavimo priemonių ir prakaito likučiai bei galvos odos išskiriami riebalai – sebumas. Žiemą mūsų plaukus kamuoja įvairūs iššūkiai: stingdantį lauko šaltį per akimirksnį pakeičia sausas ir dusinančiai šiltas kambario oras, o kur dar galvos odos prakaitavimą skatinančios kepurės, kuriomis dažnai dengiamės iki gana vėlyvo pavasario. Būtent todėl specialistai rekomenduoja žiemos pabaigoje palepinti galvos odą efektyvia šveitimo procedūra, pagerinti bendrą jos būklę ir paruošti tolimesnėms procedūroms salone ar namuose.

Šaltuoju sezonu susidūrus su dehidratavusia ar pleiskanojančia galvos oda, tiesiog nepamainomu pagalbininku tampa Nook ypač veiksmingas šveitiklis – pilingas DHC Remedy. Jis ne tik efektyviai valo, bet ir stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją, padeda ją prisotinti deguonies. Sužinoti daugiau apie šią galvos odos šveitimo priemonę galite šiame puslapyje.

A_twins_5734_finished

Gamtos jėga praturtinta formulė

Kosmetikos gamintojas Nook žengia didelį žingsnį tvaresnės plaukų priežiūros link, todėl savo produktus praturtina natūraliai galingomis formulėmis. Štai DHC Remedy šveitiklio sudėtyje rasite varnalėšų ir dilgėlių ekstraktų, kurie aktyvina plaukų augimą, stiprina plaukų svogūnėlius ir šaknis, stabdo plaukų slinkimo procesą ir pašalina pleiskanas. Formulė papildyta efektyviai drėkinančiu, raminančiu ir odą drėkinančiu glicerinu, o mentolis suteikia gaivos ir vėsumo bei švaros pojūtį. Gamintojas užtikrina, kad produkciją naudoti būtų saugu, todėl sudėtyje nėra parabenų, SLS, SLES sulfatų bei atlikti sunkiųjų metalų kaupimo testai.

Kaip naudoti galvos odos pilingą?

Plaukų priežiūros specialistai perspėja, kad naudodami galvos odos šveitiklį neturėtumėte persistengti. Pilingo naudojimo rekomendaciją patartina gauti iš savo meistro – jis gali geriausiai įvertinti jūsų galvos būklę ir įžvelgti priežastis, kurias išspręsti galima pasitelkiant šveitimo procedūras. Jei jūsų plaukai normalūs ar sausi, tarp priemonės naudojimų turėtų būti bent dviejų mėnesių tarpas. O štai susiduriantiems su riebios galvos odos problemomis rekomenduojama pradėti nuo intensyvios terapijos – naudokite šveitiklį kartą per savaitę 4 savaites. Taip ne tik pašalinsite ant odos susikaupusius nešvarumus, bet ir padėsite subalansuoti bei normalizuoti galvos odos būklę.

Šveitiklį naudoti namuose išties paprasta – sudrėkinkite plaukus, paskirstykite priemonę ant jų, švelniai įmasažuokite ir palikite kelioms minutėms. Tuomet išskalaukite ir išplaukite plaukus šampūnu.

Taip pat skaitykite