Futbolas Prienuose – pakeistas formatas ir padidėjęs komandų skaičius 


kvitrina.com

Gegužės 31 d. prasidėjo Prienų futbolo čempionatas, kuriame užsiregistravo 8 komandos iš Prienų (3), Birštono, Jiezno (2), Balbieriškio ir Gelgaudiškio.
I ture buvo sužaistos dvejos rungtynės. Abejose nestokojo įtampos, gražių momentų ir kovos.

Čempionatą atidarė „Stadiono“ ir „Birštono“ komandos. Pirmąjį čempionato įvartį pelnė „Stadiono“ futbolininkai (1:0). „Birštono“ komanda baudiniu rezultatą išlygino (1:1). Dar pirmajame kėlinyje „Stadiono“ žaidėjai išsiveržė į priekį (2:1). Antrajame padidino savo pranašumą iki 3 įvarčių (4:1). Kai atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, „Birštono“ komanda pelnė du įvarčius iš eilės ir sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio (4:3).  Į birštoniečių spurtą „Stadiono“ futbolininkai atsakė taikliu smūgiu (5:3) ir užtvirtino pergalę.

Antri į aikštę išbėgo „Ringio“ ir „Ąžuolo“ komandų futbolininkai. Rungtynių pradžioje „Ringis“ efektingai pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį (1:0). „Ąžuolas“ atsigavo po greito įvarčio ir pradėjo dažniau svečiuotis prie „Ringio“ komandos vartų. Ir pasiekė savo. Du kartus „Ąžuolo“ futbolininkai nuginklavo „Ringio“ vartų sargą ir laimėjo rungtynes rezultatu (1:2).
Kitas turas bus žaidžiamas birželio 7 d. Planuojamos trejos rungtynės.

Taip pat skaitykite