kvitrina.com
Birželio 4 d. Paprienės futbolo stadione buvo sužaistos KAFF III lygos čempionato rungtynės tarp FK „Prienai“ ir „Danspin“ (Raseiniai) komandų. Aikštelės šeimininkai prieš šias rungtynes buvo patyrę dvi nesėkmes, todėl šis susitikimas buvo labai svarbus.
FK „Prienai“ futbolininkai sužaidė geras rungtynes ir įveikė varžovus rezultatu 4:0 (2:0).
Pirmasis įvartis į svečių vartus krito pirmojo kėlinio 40 minutę (Saulius Čepkauskas, 1:0). Paskutinę kėlinio minutę Darius Urbelionis padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 2 įvarčių (2:0).
Po pertraukos žaidimas išsilygino. Svečiai pradėjo dažniau lankytis FK „Prienai“ baudos aikštelėje, bet šeimininkų gynyba žaidė ramiai ir dažniausiai likviduodavo pavojus. Visgi, viena iš „Danspin“ atakų baigėsi pargriautu puolėju šeimininkų baudos aikštelėje. Teisėjas nedvejodamas parodė į 11 metrų žymą.
Tiesa, Raseinių komandos žaidėjas neišnaudojo savo progos ir nepataikė į vartus.
Varžovų dovana įkvėpė prieniškius ir jie surengė gražią ataką, kurią tiksliu smūgiu užbaigė Marijus Makštutis (3:0).
Tašką rungtynėse padėjo Mantas Karčiauskas, uždirbęs 11 metrų baudinį ir pats sėkmingai jį realizavęs (4:0).