FK „Prienai“ 7×7 merginų komanda – turnyro „Dramų taurė“ nugalėtoja


kvitrina.com

Sausio pabaigoje LFF Kauno treniruočių centre vyko merginų 7×7 futbolo turnyras „Dramų taurė“, kuriame dalyvavo 8 komandos: MFK „FLY Ladies“ (Vievis), FK „Ekranas“ (Panevėžys), „Šiaulių Damos“, „Karys.lt“ (Klaipėda), „Margaritos“ (Vilnius), FK „Prienai“, FC „Neptūnas“ (Klaipėda) bei turnyro organizatorės FK „Drama“ iš Kauno.
Komandos buvo suskirstytos į pogrupius. Jų laimėtojos kovojo dėl nugalėtojų titulo. FK „Prienai“ komanda pogrupyje užėmė pirmąją vietą, palikusi už nugaros net dvi Klaipėdos komandas („Karys.lt“, FC „Neptūnas). Turnyro finale prieniškės susikovė su MFK „FLY Ladies“ komanda iš Vievio. Pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių. Baudinių serijoje taiklesnės buvo mūsų krašto futbolininkės (3:0), kurios ir tapo turnyro karalienėmis.

Geriausios žaidėjos prizas įteiktas Silvijai Mažeikaitei, baudinių konkurso prizininke tapo Diana Galickaitė. Komandai taip pat atstovavo O. Dičkutė, E. Daujotė, U. Jakinevičiūtė, P. Drivinskienė, U. Vaitmonaitė, P. Šabūnaitė ir trenerė J. Stravinskaitė.
MFK „FLY Ladies“ futbolininkės liko antros. Trečiąją vietą užėmė FK „Karys.lt“ merginos.

Taip pat skaitykite