FK „Pozityvūs“ iškovojo pirmąją pergalę šio sezono KAFF III lygos pirmenybėse

Gegužės 26 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos išvykos rungtynes su FK „Nadruvis“ ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 5:2.
Pirmasis įvartis į varžovų vartus krito 19 min. (Paulius Sirotavičius). Pirmajame kėlinyje daugiau jų nebuvo pelnyta. Užtat antrajame įvarčiai pasipylė vienas po kito.

Kėlinio pradžioje Tautvydas Vilkaitis ir Elvinas Bajorinas padidino Veiverių komandos persvarą iki 3 įvarčių (3:0). Po dešimties minučių komandas jau skyrė tik vienas įvartis (3:2). Rungtynių pabaigoje FK „Pozityvūs“ komanda atkūrė trijų įvarčių persvarą. Įvarčius pelnė Paulius Sirotavičius ir Justas Jurčiukonis (5:2).
Veiverių komanda prieš tai sužaidė lygiomis su FK „Nemunas“ ir pralaimėjo FK „Kazlų Rūda“.