FK „Nemunas“ po pertraukos pranoko FK „BE1“ B komandą

Gegužės 26 d. Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai žaidė LFF II lygos B diviziono namų rungtynes su Kauno FK „BE1“ B komanda.
Pirmajame kėlinyje prieniškiai, nors ir kontroliavo rungtynes, žaidė be ugnelės. Tik kėlinio pabaigoje paraginti trenerio pradėjo šiek tiek spausti varžovus. Deja, išpešti naudos iš viešnagės varžovų pusėje nepavyko ir po pirmojo kėlinio komandos į pertrauką išsiskirstė esant nuliniam rezultatui.
Antrojo kėlinio pradžioje FK „Nemunas“ futbolininkai pradėjo atakuoti varžovus jų pusėje ir toks žaidimas davė naudos. Jau antrą antrojo kėlinio minutę Julijus Tamošiūnas pelnė įvartį (1:0).
Po jo aikštelės šeimininkai tęsė spaudimą ir po dešimties minučių Reinas Batutis dar kartą nuginklavo kauniečių vartininką (2:0). Deja, po dviejų minučių dėl traumos aikštę turėjo palikti Julijus Tamošiūnas. Jį pakeitė Domas Barauskas.

FK „Nemunas“ futbolininkai toliau kontroliavo rungtynes ir sukūrė ne vieną progą pelnyti įvarčius. Deja, smūgiai buvo netikslūs. Komandos treneris Kęstutis Deltuva po rungtynių džiaugėsi pergale, bet tik ne neišnaudotomis progomis pelnyti dar ne vieną įvartį. Pasak jo, į tuščius vartus pataikyti būtina, nes tai galėjo būti vienintelė proga įmušti įvartį. „Rungtynėse buvo daug emocijų. Pirmajame kėlinyje pabandėme modeliuoti būsimą kovą su „Kauno Žalgiriu“ ir žaisti nuo gynybos. Deja, bendras vaizdas buvo nekoks, komanda žaidė be ugnelės. Antroje pusėje vaizdas pasikeitė, įmušti du įvarčiai, bet vėl nesugebėjome išnaudoti idealių progų pelnyti dar kokius 3 įvarčius“, – teigė K. Deltuva.
Po šios pergalės FK „Nemunas“ pakilo į I vietą. Primename, jog gegužės 29 d. į Prienus atvyksta „Kauno Žalgiris“.