Europos petankės čempionate kovos dėl Tautų taurės ir čempionato medalių tęsiasi


kvitrina.com

Šveicarijoje vykstančiame Europos vienetų ir dvejetų petankės čempionate, kuriame Lietuvai atstovauja kraštietė Irma Bagdanavičienė ir Robertas Travkinas, praėjo penki kvalifikaciniai turai, po kurių paaiškėjo, kas toliau tęs kovas dėl Europos čempionato nugalėtojų vardo, o kas – dėl Tautų taurės.

Moterų dvejetas (Irma Bagdanavičienė, Doringa Burneikienė) po penkių kvalifikacinių turų iškovojo 3 pergales ir toliau tęs kovą dėl čempionato medalių. Tris pergales savo sąskaitoje po kvalifikacinių kovų turi ir vyrų dvejetas (Robertas Travkinas, Almantas Burneika). Vyrai taip pat tęsia kelią link medalių.

Vienetų varžybose Irma Bagdanavičienė penktajame ture 12:13 turėjo pripažinti Monako atstovės pranašumą ir, iškovojusi kvalifikaciniame etape 2 pergales, tęs kovas dėl Tautų taurės.
Irma penktajame kvalifikacinio etapo ture pirmavo 12:9, bet lemiamo taško neiškovojo. „Sunkus žaidimas. Ne mano tipo. Šiek tiek užtikrintumo ir sėkmės trūkumas pabaigoje“, – taip nesėkmę komentavo Irma.
Dvi pergales vienetų varžybose kvalifikaciniame etape iškovojo ir Robertas Travkinas. Kraštietis taip pat kovas tęs Tautų taurės varžybose.
Tautų taurėje kovas tęs ir mišrus dvejetas Doringa Burneikienė ir Almantas Burneika.

Taip pat skaitykite