Eugenijus Pyragas pagerino Lietuvos rekordą

2012 m. Palangoje vykusiame tradiciniame 19-ajame Lietuvos jėgos dvikovės čempionate Birštono sporto centrui atstovavo 8 sportininkai, vadovaujami trenerio Vido Blekaičio. Pirmenybės vyko įvairiose amžiaus grupėse. Buvo atliekami 2 veiksmai: štangos spaudimas gulint ir pritūpimai su štanga ant pečių.

Birštono atletai pasirodė puikiai: net 5 namo grįžo su medaliais. Jaunių grupėje Rokas Mockevičius svorio kat. iki 80 kg užėmė 3-ąją vietą: išspaudė 100 kg bei pritūpė su 160 kg svoriu.

Jaunimo grupėje Eugenijus Pyragas svorio kat. iki 70 kg iškovojo 1-ąją vietą: išspaudė 117,5 kg,  pritūpė su 182,5 kg štanga. Pritūpimo veiksme Eugenijus pagerino šios svorio kategorijos jaunimo rekordą.

Jaunimo grupėje dalyvavęs Karolis Urbanavičius nugalėjo svorio kat. iki 80 kg: išspaudė 110 kg ir pritūpė su 200 kg štanga.

Vyrų grupėje Antanas Žiurauskas svorio kat. iki 90 kg laimėjo aukso medalį: išspaudė 125 kg bei pritūpė su 225 kg. Taip pat vyrų grupėje dalyvavęs treneris Vidas Blekaitis užtikrintai nugalėjo ne tik svorio kat. virš 105 kg, bet ir tapo absoliučiu nugalėtoju tarp visų 85 varžybų dalyvių: jis išspaudė 230 kg bei pritūpė su 330 kg svoriu.

Pagal čempionato komandinius rezultatus Birštono sporto centro atletai tarp 18 miestų komandų iškovojo antrąją vietą, nusileisdami tik gausesnei bei pajėgiai Klaipėdos miesto rinktinei ir aplenkdami trečią vietą užėmusius Jonavos sportininkus.