Ervinas Marčiulionis: „Lieku ištikimas Birštonui”

iim1zl4029Žinomo Birštone fotografo Antano Marčiulionio sūnus Ervinas, savo vaikystę leidęs kurorte, prieš 15 metų vėl grįžo į jį ne tik gyventi, bet ir įkūrė verslą, kuris tapo neatsiejama Birštono savivaldybės bendruomenės dalimi.

Pats Ervinas Marčiulionis nelabai mėgsta kalbėti tuščiai, yra tik prasitaręs, jog jam lengviau padaryti, padėti ir toliau ramiai dirbti savo darbą, nei girtis.

Ir tai tiesa, nes jei paklaustume kurorte bet kurį vaiką, kuris žaidžia futbolą,  ar šis pažįstąs dėdę Erviną, šis net nesusimąstę atsakytų: „Taip”. Kodėl? Atsakymo nereikia toli ieškoti, nes šis kuklus verslininkas padeda vaikų treneriams organizuoti stovyklas, išvykas bei remia įvairias varžybas. Ervinas neatsisako padėti ir visuomeninėms organizacijoms, paremti renginius.

Prieš ketverius metus Birštono žmonės patikėjo E. Marčiulioniui (nuotraukoje) atstovauti jų interesus Savivaldybės taryboje.

Verslininkas prisipažino, jog perprasti visas šio darbo subtilybes  sunkoka ir pavyksta ne iškart  pasiekti  norimą rezultatą.  „Lieku ištikimas Birštonui. Ir jei žmonės vėl patikės, kad juos atstovaučiau Taryboje, būsiu dar aktyvesnis”, – teigė E. Marčiulionis.

 

E. Marčiulionis įsitikinęs, jog būtina, kad Taryboje vyktų diskusijos, bet visada geriau, kai surandamas kompromisas, kuris yra naudingiausias savivaldybės gyventojams. Pasak verslininko, vienos tiesos nebūna, bet visada turi nugalėti sveikas protas.

Ervinas, kaip liberaliosios minties atstovas ir žmogus, kuris sukūrė verslą, gerai supranta, jog tik bendruomeniškumu ir bendromis pastangomis galima pasiekti užsibrėžtus tikslus.

birstono_liberalsajud_plakat_a2_bendr2

Versle, kaip ir gyvenime, neretai reikia priimti svarbius sprendimus. Štai, E. Marčiulionis nusprendė optimizuoti verslą ir veiklą tęsti savivaldybės kaimo vietovėse. Anot Tarybos nario, kur begyventų žmogus, jis turi gauti kokybišką ir prieinamą paslaugą.

Dažnas klausia Ervino, kodėl jis nekandidatuoja į mero postą? Atsakymas, pasak jo, paprastas – reikia žinoti ką sugebi,o ne tik užimti vietą,  būti meru dar per anksti, reikia daugiau įgyti darbo praktikos savivaldybėje, o tada ateis laikas ir kitiems iššūkiams.

Pasak Ervino, lyderio vaidmuo ne toks paprastas, kaip atrodo, bet kai šalia tinkama, gera ir darni komanda, žinanti, kaip pasiekti reikiamą rezultatą, nes kiekvienas komandos narys yra kūrėjas, tada viskas atrodo kitaip.

Visi, kas kandidatuoja į Savivaldybės tarybą, nori, kad Birštono krašto žmonės gyventų geriau. Skiriasi tik įgyvendinimo metodai. Žmonės, kurie patys sugeba sukurti gerovę, žino, kaip padaryti, kad ir kitiems būtų geriau gyventi.

„Mūsų komandos nariai daug dirba ir nemėgsta girtis, kol darbas nepadarytas, todėl stengsis, kad šis principas taptų pagrindiniu ir savivaldos institucijų veikloje”, – teigė E. Marčiulionis, kuris su savo liberalios minties komanda, pasiryžęs tinkamai atstovauti krašto žmonėms Taryboje.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LRLS Birštono savivaldybės apygardos sąrašo. Užs. Nr. 5928

Taip pat skaitykite