Emocingose rungtynėse – Prienų „STIHL“ pergalė prieš „Inkarą“

p197e7rg0q1me61ku213krg651768dSekmadienį Kauno sporto halėje vykusiose „Futsal A lyga“ rungtynėse susitiko vietos „Inkaras“ ir svečiai iš Prienų – „STIHL“ komanda. Po įtemptos ir dramatiškos kovos rezultatu 4:3 (1:0) pergalę šventė „STIHL“ ekipa.
Pirmasis kėlinys abejoms komandoms nebuvo rezultatyvus. 8-ąją minutę vienintelį pirmojo kėlinio įvartį pelnė Deividas Stradalovas ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčiais daugiau komandos nepasižymėjo ir visa rungtynių atomazga vyko antrajame kėlinyje.
Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 22-ąją rungtynių minutę, rezultatą išlygino „Inkaro“ žaidėjas Audrius Juozaitis (1:1), o dar po minutės tas pats „inkarietis“ savo komandą jau išvedė į priekį – 2:1. 33-ąją rungtynių minutę „STIHL“ į kovą grąžino ir lygybę atstatė Edgaras Petkevičius (2:2). 36-ają rungtynių minutę „STIHL“ komandą gavo tikrą dovaną nuo savo varžovų. Į savus vartus įvartį įsimušė „Inkaro“ žaidėjas Mindaugas Kvedaras ir leido prieniškiams išsiveržti į priekį rezultatu 3:2.
Neilgai trukus, 38-ają minutę, „STIHL“ ekipos žaidėjas Andrius Petraška taikliai atakavo vartus ir leido savo komandai dar labiau išsiveržti į priekį – 4:2. Kai jau atrodė, kad rungtynių rezultatas nebesikeis, paskutinę rungtynių minutę „Inkarui“ pavyko atsilikimą sumažinti, kai įvartį pelnė Vilius Armanavičius, tačiau galutinio rezultato tai jau nepakeitė. Pergalę rezultatu 4:3 iškovojo Prienų „STIHL“.