„Eglės“ sanatorijai Birštone įteiktas Kauno teritorinės darbo biržos apdovanojimas „Už jaunimo integraciją į darbo rinką“

i62nvx13597Gegužės 5 d. septintąjį kartą Kauno teritorinė darbo birža pagerbė labiausiai regionui nusipelniusius darbdavius. Įmonės pagerbtos už jaunimo, socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką, už iniciatyvą pradėti savo verslą ir speciali nominacija, skirta Kauno teritorinės darbo biržos direktoriaus, įteikta už inovacijas. Renginio metu „Eglės“ sanatorijai Birštone įteiktas apdovanojimas „Už jaunimo integraciją į darbo rinką“ didelių įmonių kategorijoje. Renginyje dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė sveikino AB „Eglės sanatorija“ ir pasidžiaugė, kad sanatorijos veikla sustiprino miestą, jis tapo dar patrauklesnis atvykstantiems ir darbo ieškantiesiems. Pagarbos renginio metu Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei buvo įteikta Kauno teritorinės darbo biržos padėka už aktyvų bendradarbiavimą su Kauno teritorine darbo birža, skatinant Kauno regiono gyventojų užimtumą.

AB „Eglės“ sanatorija Birštone duris atvėrė 2013 m. birželį. Iš viso Birštone dirba 164 darbuotojai. „Eglės“ sanatorija Birštone yra socialiai atsakinga įmonė, kuri rūpinasi jaunimo ateitimi ir nori prisidėti prie jaunų žmonių motyvacijos ir iniciatyvumo stiprinimo, sklandaus jų perėjimo iš švietimo sistemos į darbo rinkos pasaulį. Vasaros atostogų metu suteikiama galimybė Prienų rajono ir Birštono moksleiviams dalyvauti profesiniame veiklinime bei ugdyti karjeros kompetencijas.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite