Edvinas Šeškus – „minusinis“, bet „CBet“ stebuklingai išsigelbėjo pralaimėtose rungtynėse

Virginijaus Šeškaus kariaunos stebuklai tęsiasi. Sekmadienio išvykos rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda prieniškio vadovaujama komanda visas rungtynes vijosi varžovus. Prieš lemiamą kėlinį jonaviečiai turėjo 10 taškų deficitą (64:74). Ketvirtajam kėliniui įpusėjus švieslentėje tebebuvo tas pats 10 taškų skirtumas (77:87).

Likus iki rungtynių pabaigos 36 sek. Jonavos komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (85:87). Aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 5 taškų (85:90). Švieslentė rodė, kad iki rungtynių pabaigos liko 4 sek, o rezultatas 87:92 Pasvalio komandos naudai. Nojus Mineikis po vandens pertraukėlės smogė tritaškį (90:92). Per likusią sekundę Pasvalio komandos krepšininkai du kartus prasižengė – pradžioje puolime, o vėliau stabdydami „CBet“ žaidėją Michaelą Lewis. Buvo paskirti 3 metimai į aikštelės šeimininkų krepšį, kurie buvo sėkmingai realizuoti (93:92). Stebuklas įvyko ir prieniškio Virginijaus Šeškaus kariauna išlieka be pralaimėjimų.

Pergalingose rungtynėse „minusinis“ buvo kraštietis Edvinas Šeškus. Jis per 24 min. taškų nepelnė.

LKL teisėjų departamentas:

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje likus žaisti 2 sek. Jonavos ekipos žaidėjas Mike’as Lewisas prieš pradėdamas kamuolio varymą, atkelia atraminę (kairę) koją. Šioje situacijoje teisėjas suklydo, neužfiksavęs pažeidimo – „žingsniai“.Vėliau, pašokęs metimui, „Cbet“ gynėjas atkiša dešinę koją, už kurios užkliūna „Pieno žvaigždžių“ ekipos žaidėjas Jordanas Watsonas. Kadangi gynėjas judėjo šalia ir kontaktas įvyko už puolėjo cilindro ribų, pražanga Pasvalio ekipos žaidėjui neturėjo būti paskirta. Klaidingi sprendimai įtakojo rungtynių baigtį. Suklydęs teisėjas LKL nuostatuose nustatyta tvarka yra suspenduojamas nuo teisėjavimo LKL organizuojamose varžybose iki 2023 m. spalio 30 d. (imtinai).