E. Mankausko ir A. Tilindės vedamas „Labas GAS-KKSC“ atsirevanšavo „Patriots“ krepšininkams

IMGP5617-536x322

Sausio 27 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai po dramatiškos kovos įveikė Akmenės rajono „Patriots“ komandą (81:77) ir iškovojo penktąją pergalę RKL čempionate. Prieniškius į pergalę vedė Ernestas Mankauskas (20 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 37 naudingumo balai), Arnas Tilindė (23 taškai ) ir Osvaldas Mačernis (13 taškų).

Rungtynės buvo lyg važinėjimas amerikietiškais kalneliais. Pirmajame kėlinyje aikštelėje šeimininkavo Prienų krepšininkai (23:14). Antrojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo 16:3 ir išsiveržė į priekį (26:30). Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 2 min. Ernestas Mankauskas išvedė komandą į priekį (36:35). Bet svečiai iš Akmenės rajono nepanoro išleisti iniciatyvos iš savo rankų ir po dviejų kėlinių išsaugojo 4 taškų pranašumą (38:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda spurtavo 7:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (45:44). Kėliniui įpusėjus Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau turėjo 7 taškų (56:49), o dar po dviejų minučių – 9 taškų persvarą (60:51). Po trijų kėlinių „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai pirmavo 8 taškais (62:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai pabandė perimti iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (62:59). Bet aikštelės šeimininkai nebuvo linkę perleisti iniciatyvos iš savo rankų ir likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 4 min. įgijo 13 taškų persvarą (77:63). Per likusį laiką „Patriots“ krepšininkai atsakė įspūdingu spurtu (14:2) ir iš Prienų komandos pranašumo liko tik du taškai (79:77). Ernestas Mankauskas padėjo tašką rungtynėse, pataikęs abu baudos metimus (81:77) ir taip įtvirtinęs savo komandos pergalę.