Dviejų Lino Guso įvarčių „Ąžuolo“ pergalei neužteko

Liepos 20 d. Paprienės stadione buvo sužaistos Kauno apskrities senjorų čempionato rungtynės tarp Prienų „Ąžuolo“ ir „Elektrėnų“ komandų. Svečiai vėlavo į rungtynes, todėl jos prasidėjo pusvalandžiu vėliau.

Rungtynių pradžioje svečiai turėjo nežymų pranašumą, bet pirmi įvartį įmušė aikštelės šeimininkai. Tai padarė individualiais veiksmais Linas Gusas (1:0). Bet įgauta persvara prieniškiai pasidžiaugti nesuspėjo, nes tą pačią minutę elektrėniškiai rezultatą išlygino (1:1).

Antrame kėlinyje iniciatyva jau priklausė „Ąžuolo“ futbolininkams. Ir Linas Gusas vėl savo aktyviais veiksmais pasiekė tikslą – įmušė antrą įvartį (2:1). Bet džiaugtis pergale prieniškiams neteko, nes likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos, po „Ąžuolo“ futbolininkų neryžtingų veiksmų prie savo vartų, varžovai pelnė išlyginamąjį įvartį (2:2). Prieniškiai išleido progą įveikti varžovus ir iškovoti pergalę.