Dvi su puse minutės „sausros“ antrajame kėlinyje virto dar vienu „Labas GAS“ pralaimėjimu

IMGP2920

Balandžio 17 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai po įspūdingų keturių minučių (17:5) pametė žaidimo gijas ir, nors bandė ištaisyti antrojo kėlinio sausą atkarpą (0:11), po kurios įkrito į 10 taškų „duobę (40:50), situacijos pakeisti nesugebėjo. Prienų komanda prametė 9 baudos metimus, gan dažnai „šaudė“ pro šalį ir pralaimėjo labai svarbias rungtynes (85:91). Komandai nepadėjo rezultatyvus Dariaus Tarvydo (23) žaidimas.

Dar 3 žaidėjai pelnė po 12–15 taškų. Tauras Jogėla ir Jordan Williams (9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) į varžovų krepšį įmetė po 15 taškų, Kyan Anderson – 12. Ir dar. Komandos žaidėjai  per daug laiko žaidė individualiai, kamuolys nelabai judėjo. Jų veiksmuose nesijautė užtikrintumo. Šis pralaimėjimas įmetė „Labas GAS“ į gilią „duobę“, iš kurios išlipti prireiks stebuklo.

Ugninga Prienų „Labas GAS“ rungtynių pradžia (17:5) suteikė vilčių, jog mačas su Pasvalio komanda klosis sėkmingai. Deja, keturios minutės įspūdingo žaidimo labai greitai pavirto nemaloniu košmaru. Jau pirmajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ ne tik sušvelnino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai (27:28). Antrojo kėlinio pradžioje po Tauro Jogėlos tritaškio aikštelės šeimininkai rezultatą išlygino (34:34). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. prieniškiai įgijo persvarą (40:39). Deja, svečiai sugebėjo likusį laiką išnaudoti labai produktyviai (11:0) ir po dviejų kėlinių „įrašė“ Prienams 10 taškų deficitą (40:50). Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet ilgesnį laiką iniciatyva buvo svečių rankose. Tiesa, kėlinio pabaigoje „Labas GAS“ krepšininkams pavyko sušvelninti atsilikimą 2 taškais (58:66). Ketvirtojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai sumažino atotrūkį iki 5 taškų (73:78). Prienų komandos galima spurtą sustabdė svečių tritaškis (78:81).

Prieniškiai kovojo, bet klaidos ir pramesti baudos metimai neleido perimti iniciatyvos, nors kėlinio pabaigoje varžovus skyrė tik 5 taškai (82:87). Marius Kiltinavičius ėmė minutės pertraukėles vieną po kitos, bet žaidimas strigo. Rungtynės pasibaigė eiliniu pralaimėjimu (85:91).