Dvejetų teniso turnyre Prienuose – emocijos, pergalės ir pralaimėjimai

image_6487327 (1)

Liepos 1 d. Prienų KKSC teniso kortuose vyko dvejetų teniso turnyras „Prienų taurė’ 2023“, kurį organizavo Tautvydas Mikušauskas ir Urtė Lakavičiūtė. Į jį atvyko teniso mėgėjai iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių ir Prienų.

Vyrų dvejetų turnyre varžėsi 6 poros, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame pogrupyje dvi pergales iškovojo Gražvydas Bajoras ir Rimantas Justinavičius. Antrąją vietą užėmė Vytautas Kučinskas ir Pedro Barcelos.  Antrajame pogrupyje geriausiai sekėsi jauniesiems Prienų KKSC tenisininkams Augustui Kurlavičiui ir Leonardui Kavaliauskui. Antri liko Vytenis Raižys ir Justas Kavaliauskas.

Pogrupių nugalėtojai kovojo dėl pirmosios vietos, antrųjų vietų laimėtojai – dėl trečiosios, o trečiųjų – dėl 5-osios vietos. Kovoje dėl pirmosios vietos jaunieji Prienų KKSC tenisininkai Augustas Kurlavičius ir Leonardas Kavaliauskas nesugebėjo rimčiau pasipriešintis Gražvydui Bajorui ir Rimantui Justinavičiui (0:6, 1:6). Kovodami dėl trečiosios vietos Vytautas Kučinskas ir Pedro Barcelos gan lengvai  (6:2, 6:2) įveikė Vytenį Raižį ir Justą Kavaliauską.

O, štai dėl penktosios vietos užvirė tikras mūšis. Tajus Šalčius ir Nojus Žvirblis 6:7, 6:1, 10:5 nugalėjo Darių Parvalkevičių ir Jaunių Mališauską.  Mišrių dvejetų turnyre dalyvavo 7 poros. Visas pergales iškovojo Vaidos Grockytės ir Andriaus Lukošiaus pora, kuri finale dinamiškoje kovoje 7:5, 6:4 įveikė Liną Vasiliauskaitę ir Dainių Stepanauską. Kovoje dėl trečiosios vietos Greta Vainauskaitė ir Pedro Barcelos gan lengvai įveikė Ievą Bucevičiūtę ir Justą Kavaliauską (6:2, 6:2). Prizininkai ir nugalėtojai bei Paguodos varžybų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir rėmėjų prizais.