Du pralaimėjimai iš eilės nubloškė „Labas GAS-KKSC“ į paskutinę turnyrinės lentelės vietą

IMGP5600

kvitrina.com

Gruodžio 9 ir 10 dienomis Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.LT-RKL“ namų rungtynes su Kazlų Rūdos „Ataka“ ir Kauno KTU komandomis. 

Abejos rungtynės buvo pilnos dramatizmo ir aikštelės šeimininkai ir penktadienį, ir šeštadienį turėjo ne vieną progą laimėti rungtynes, bet fortūna aiškiai nusisuko nuo Pauliaus Ivanausko auklėtinių.

Rungtynėse su Kazlų Rūdos „Ataka“ prireikė ir pratęsimo, kurio pradžioje aikštelės šeimininkai užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą (76:73, 78 :75), bet pabaigoje svečiai laimėjo atkarpą 9:2 ir šventė pergalę (80:84). 

Prienų komandai Kajus Okmanas pelnė 21 tašką, Osvaldas Mačernis – 15, Tomas Stankevičius ir Arnas Tilindė – po 12, Ernestas Mankauskas – 11. 

Šeštadienio rungtynėse nugalėtojas taip pat sprendėsi mačo pabaigoje. Esant rezultatui 79:80 Prienų komanda  turėjo kamuolį savo rankose, deja, Kajaus Okmano, Arno Tilindės ir Ernesto Mankausko metimai skriejo pro šalį. Pauliaus Ivanausko auklėtiniams tai buvo jau dešimtas pralaimėjimas, bet komandos žaidimas aiškiai progresuoja. Jaunimas vis dažniau imasi iniciatyvos. Štai rungtynėse su KTU krepšininkais Nojus Lebskas pelnė net 32 taškus (17 atkovotų kamuolių). Kajus  Okmanas pridėjo 12 taškų, Ernestas Mankauskas – 10. 

Labas GAS -KKSC“ komandos treneris Paulius Ivanauskas teigė, jog komandos žaidimas ir žaidėjų tarpusavio supratimas gerėja, bet dar sunkiai sekasi tinkamai sužaisti rungtynių pabaigas. 

Taip pat skaitykite