Du kartus pirmavęs „Nemunas“ turėjo tenkintis lygiosiomis

IMGP6094

Birželio 4 d. Prienų „Nemuno“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos rungtynes su Kauno „Šturmo“ komanda.
Atvykę sirgaliai pamatė dinamišką žaidimą, greitas atakas, daug kovos ir ne mažiau neišnaudotų  galimybių. Visgi, buvo pelnyti 4 įvarčiai. „Nemuno“ futbolininkai du kartus pirmavo, bet turėtos persvaros išsaugoti nesugebėjo.
Rungtynių pradžioje Prienų komanda labai gerai išnaudodavo Aurimo Dapkaus greitį dešiniajame krašte ir viena iš atakų baigėsi įvarčiu (1:0). Po to buvo ne viena galimybė padidinti persvarą, bet nepavykdavo užbaigimai.

Vėliau Aurimas Dapkus buvo perkeltas į centrą ir atakos dešiniuoju kraštu prarado aštrumą. O varžovų atakos padažnėjo ir antroje pirmojo kėlinio pusėje į „Nemuno“ vartus krito įvartis (1:1). Prienų komanda po šios nesėkmės padidino spaudimą ir kėlinio pabaigoje Alvaras Zagurskas pelnė įvartį (2:1).
Antrajame kėlinyje „Nemuno“ komandai nepavyko realizuoti savo progų, o „Šturmo“ viena iš atakų baigėsi įvarčiu (2:2). Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskirstė taikiai.