Du greiti įvarčiai rungtynių pradžioje atnešė „Ąžuolui“ eilinę pergalę

IMGP3800

Liepos 10 d. Prienų KKSC stadione buvo sužaistas V  Prienų futbolo čempionato turas.

Pirmieji į aikštelę išbėgo praeito sezono nugalėtojai Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai ir šių metų čempionato lyderiai Prienų „Ąžuolo“ komandos vyrai.

Kai 7 ir 8 pirmojo kėlinio minutes į „Pozityvūs“ vartus krito vienas po kito įvarčiai, niekas negalėjo atspėti, kad jie bus vieninteliai šiame dinamiškame ir pilname dramatizmo mače. Įvarčius pelnė „Ąžuolo“ žaidėjai Donatas Mekionis ir Lukas Zagurskas. „Ąžuolas“ pratęsė savo pergalių seriją.

Labai intriguojančiai vystėsi „Kalniečių“ ir „Jiezno“ komandų rungtynės. Jau pirmąją mačo minutę į „Jiezno“ vartus po Dainiaus Bartašiūno smūgio krito įvartis (1-0). Dar po 7 minučių tas pats D. Bartašiūnas Birštono komandos persvarą padidino iki 2 įvarčių (2-0). Tiesa, jiezniškis Ernestas Sabaliauskas iškart rezultatą sušvelnino (2-1).  Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.
Antrojo kėlinio pradžioje trečiąjį savo įvartį šiose rungtynėse pelnė D. Bartašiūnas (3-1). E. Sabaliauskas atsakė taikliu smūgiu (3-2).  Ir kai atrodė, jog „Jieznas“ perėmė iniciatyvą,  Evaldas Daukševičius padidino „Kalniečių“ pranašumą iki 2 įvarčių (4-2), o D. Bartašiūnas įmušė penktąjį įvartį į „Jiezno“ vartus (5-2). Paskutinę rungtynių minutę komandos apsikeitė įvarčiais. Pirmiausiai Ūdrys Žalys sumažino savo komandos atsilikimą iki 2 įvarčių (5-3), o tašką rungtynėse padėjo D. Bartašiūnas, įmušęs šiose rungtynėse savo penktąjį įvartį į varžovų vartus (6-3). „Kalniečiai“ toliau žengia lyderių grupėje.

Įdomios buvo ir trečiosios turo rungtynės tarp Balbieriškio „Ringio“ ir „Gelgaudiškių“ komandų. „Gelgaudiškių“ futbolininkai, kurie iki šiol skynė tik pergales, ir šiose rungtynėse buvo aktyvūs, bet pirmajame kėlinyje įvarčius mušė „Ringio“ komanda. Pasižymėjo Almantas Raguckas (2-0).

Ir tik antrajame kėlinyje „Gelgaudiškių“ komandai pavyko nuginkluoti Balbieriškio komandos vartininką. Pirmasis įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje (2-1). Jį pelnė Edgaras Liudžius.  Antrasis, kuris atėmė iš „Ringio“ pergalę, o „Gelgaudiškių“ jaunimą išgelbėjo nuo pralaimėjimo, buvo įmuštas kėlinio pabaigoje (2-2). Pasižymėjo Vytautas Martinkevičius.

Po šio turo lyderiai liko tie patys. Pirmauja „Ąžuolas“. Jo sąskaitoje 12 taškų. Antroje  vietoje žengia „Gelgaudiškės“ (10 taškų), treti – „Kalniečiai“ (9 taškai).