Du Elvino Derevenko pelnyti įvarčiai ir „Pozityvūs“ iškovojo dar vieną pergalę

IMGP6231

Rugpjūčio 28 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė LFF III lygos rungtynes su Kauno „Nadruvis“ komanda ir po dviejų Elvino Derevenko taiklių smūgių iškovojo penktąją pergalę.

Visas rungtynes Veiverių komanda turėjo iniciatyvą ir daug laiko praleisdavo varžovų aikštės pusėje. Kauniečiai turėjo tenkintis kontratakomis. Pirmojo kėlinio 19 min. Elvinas Derenko sureagavo į perdavimą iš krašto ir pelnė pirmąjį įvartį (1:0). ir nors „Pozityvūs“ komanda sukūrė ne vieną pavojingą momentą, bet varžovų vartai buvo saugūs.

Antrajame kėlinyje jau pirmosios atakos galėjo virsti įvarčiais, bet „Pozityvūs“ puolėjai per daug „žaidė“ su kamuoliu ir varžovai sugebėdavo atremti atakas. Smūgiai iš tolimos distancijos nebuvo stiprūs arba tapdavo lengvu varžovų vartininko grobiu. Visgi, 85 minutę Elvinas Derevenko stipriu ir taikliu smūgiu nuginklavo „Nadruvis“ vartų sargą (2:0).

Po šios pergalės Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Veiverių komanda atsinaujino. Jos sudėtyje atsirado ir nemažai naujų žaidėjų.