Drama Prienuose nebuvo sėkminga aikštelės šeimininkams. Marius Kiltinavičius „Esu piktas“.

IMGP6198

Kovo 11 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai pilnoje arenoje žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ . Šis mačas buvo ypatingas Prienų sirgaliams, nes pertraukoje buvo pagerbtas Aurimo Bartuškos, kuris Prienų krepšiniui atidavė visą savo širdį, atminimas.

Rungtynių metu patirta ne viena drama, o paskutinės minutės nervų karas buvo toks įtemptas, kad, atrodė, turėtų įvykti sprogimas ne tik dėl žaidėjų kovingumo, bet ir teisėjų įkarščio.

Likus iki rungtynių pabaigos 15 sek. Kyan Anderson baudos metimais sumažino skirtumą iki vieno taško (89:90). Pasvalio atakos metu įvyko incidentas, kuris sukėlė daug emocijų iš Prienų komandos pusės, bet teisėjai neįžvelgė pražangos, o Kyano Anderseno veiksmas pasiuntė varžovą prie baudos linijos. Metimai buvo tikslūs (89:92). Marius Kiltinavičius paėmė minutės pertraukėlę. Deja, likusios iki rungtynių pabaigos 7 sek. prabėgo akimirksniu, o Prienų komandos metimas tikslo nepasiekė (89:92).

Kyanas Andersonas pelnė 21 tašką. Jordano Williamso sąskaitoje 14 (7 atkovoti kamuoliai) taškų, Roberto Keliačiaus ir Dominyko Domarko – po 10. Naudingiausiu Prienų komandos žaidėju buvo Tauras Jogėla, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus (23 balų naudingumas).

Rungtynės prasidėjo sėkmingu Prienų komandos žaidimu (10:5). Deja, gera pradžia labai greitai nuliūdino. Svečiai perėmė iniciatyvą ir likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 2 min. Pasvalio komanda pirmavo 7 taškais (17:24). Prienų krepšininkai iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (22:26).

Antrajame kėlinyje situaciją aikštelėje ilgą laiką kontroliavo svečiai (28:36), bet likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 3 min. komandas skyrė tik vienas taškas (37:38).  Tiesa, po dviejų kėlinių Prienų komandos taškų deficitas buvo 5 taškai (43:48).

Pertraukos metu buvo pagerbtas ilgametis krepšinio klubo prezidentas ir komandos vadovas Aurimas Bartuška. Savo mintimis pasidalino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Aurimo bendražygis bei Prienų komandos pergalių kalvis Virginijus Šeškus, kuris dabartiniam klubo vadovui Mariui Milaševičiui įteikė simbolinę Aurimo Bartuškos taurę.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova ir toks scenarijus nieko gero aikštelės šeimininkams nežadėjo (65:70).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda išlygino rezultatą (72:72). Deja, du svečių tritaškiai sustabdė aikštelės šeimininkų spurtą (72:78).

Būtent šis Pasvalio komandos smūgis ir tapo pagrindine Prienų komandos pralaimėjimo priežastimi.

Ir nors Mariaus Kiltinavičiaus auklėtinai sumažino atsilikimą iki vieno taško ir turėjo galimybę persverti rezultatą, bet toks scenarijus neįvyko ir komanda vėl pralaimėjo (79:82).