Drama Prienuose. „Labas GAS“, paleidęs pergalę per pagrindinį laiką, krito po pratęsimo

IMGP5099

Spalio 17 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai rungtynes su „Neptūno“ komanda pradėjo spurtu 17:4, bet labai greitai persvarą išbarstė. Visgi rungtynių pabaigoje, likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 1,5 min., Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai susikrovė 6 taškų persvarą ir galėjo iškovoti pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Deja, persvara buvo išbarstyta, o varžovai įgijo 2 taškų pranašumą. Visgi, Prienų krepšininkai sugebėjo išplėšti pratęsimą (80:80). Bet pratęsime atrodė prastai ir „Neptūnas“ iš dramatiškai susiklosčiusių rungtynių išėjo nugalėtoju (92:99).

„Labas GAS“ komandai Jylan Washington pelnė 25 taškus, 23 taškai Brandono Browno sąskaitoje, Isiah Washington į varžovų krepšį įmetė 16 taškų.

LKL „Labas GAS“ – „Neptūnas“  92:99 (22:19, 16:21, 20:18, 22:22, pratęsimas 12:19 )

Prieš rungtynes

Šios dienos rungtynėse Prienų komandai negalės padėti Giedrius Bergaudas (dėl ligos).

Rungtynės prasidėjo galingu „Labas GAS“ komandos spurtu (17:4). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sėkmingai puolė, greitas žaidimas davė naudos. Buvo nebloga gynyba, o ir „Neptūno“ krepšininkai šaudė pro šalį. Deja, kai tik Prienų komandoje prasidėjo keitimai, situacija aikštelėje pradėjo keistis. Antroje pirmojo kėlinio pusėje jau svečiai buvo geresni. Jie laimėjo penkių minučių atkarpą 15:5 ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik 3 taškai (22:19).

Deja, bet antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Labas GAS“ komanda strigo puolime. Jaunasis Mintautas Mockus gavo 3 iš eilės blokus ir Klaipėdos komanda ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 6 taškų persvarą (25:31). Isiah Osborne pataikė tritaškį (28:31), o po Roko Gadiliausko taiklių baudos metimų ir Brandono Browno dvitaškio komandas skyrė tik vienas taškas (32:33). Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie minutei „Neptūnas“ pirmavo 5 taškais, bet Dominykas Domarkas pataikė tritaškį ir po dviejų kėlinių „Labas GAS“ turėjo 2 taškų deficitą (38:40).

Trečiojo kėlinio pradžioje prieniškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Isiah Osborne, Jylan Washington ir Brandon Brown išvedė komandą į priekį (47:42). Bet svečiai rezultatą išlygino (47:47). Aikštelės šeimininkai vėl spurtavo (52:47). Deja, ir šį kartą „Neptūnas“ panaikino atsilikimą (54:54). Brandon Brown pelnė 4 taškus iš eilės (58:54). Bet po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (58:58).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (61:61). Po to „Neptūnas“ įgijo 4 taškų pranašumą (61:65). „Labas GAS“ krepšininkai po Dominyko Domarko ir Jylan Washingtono taiklių metimų persvėrė rezultatą savo naudai (66:65). Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 3 min. Brandon Brown padidino Prienų komandos pranašumą iki 4 taškų (73:69), o dar po pusantros minutės komandas skyrė 6 taškai (78:72). Deja, bet aikštelės šeimininkai nesugebėjo du kartus užpulti varžovų krepšio, o „Neptūnas“ taikliai šaudė tritaškius ir išsiveržė į priekį (78:80). Jylan Washington paskutinėmis sekundėmis išlygino rezultatą (80:80) ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu 3 minutes vyko apylygė kova (87:87). Deja, „Neptūnas“ geriau sužaidė likusias dvi minutes ir „Labas GAS“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą (92:99).