Drama Prienuose – dvi raudonos kortelės ir stebuklingas išsigelbėjimas

Birželio 2 d. Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai žaidė LFF II lygos B diviziono namų rungtynes su Tauragės „Tauras“ B komanda.
Taip jau susipynė tvarkaraščiai, jog tą pačią dieną žaidė dvi Prienų komandos. Prienų FM futbolininkai išvykoje susitiko su FK „Saned“ komanda, o FK „Nemunas“ Prienuose priiminėjo Tauragės futbolininkus. Ir tai tapo „Nemuno futbolo centro“ vadovams galvos skausmu formuojant LFF II lygos B diviziono komandos sudėtį.

Prasidėjus rungtynėms ant atsarginių FK „Nemunas“  suolelio sėdėjo tik keletas žaidėjų. Po rungtynių treneris Kęstutis Deltuva pasakė, jog šis mačas nestokojo netikėtumų ir padėkojo komandos žaidėjams už kovą iki paskutinių rungtynių minučių.
Ir dėkoti buvo už ką. Nors komanda tikrai nesužaidė taip, kaip gali, parodytas charakteris padėjo išsigelbėti iš sudėtingos situacijos.
Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai turėjo ne vieną progą nuginkluoti varžovų vartininką, bet jų pastangos nuėjo perniek. Užtat varžovai gavę progą ją pavertė įvarčiu (0:1).
Antrojo kėlinio pradžioje prieniškiai uždarė svečius jų aikštelės pusėje, bet vėliau iniciatyva perėjo „Tauras“ B komandai.

Stabdant varžovų ataką, antrą geltoną kortelę gavo Eitvydas Juškevičius ir turėjo palikti aikštelę. Varžovai išnaudojo šią progą ir pelnė antrą įvartį (0;2). Ir, kai atrodė, jog rungtynių išgelbėti jau nepavyks, likę dešimtyje, Prienų futbolininkai sukūrė tikrą stebuklą – išlygino rezultatą.

Per likusias 17 minučių FK „Nemunas“ futbolininkai sugebėjo pelnyti du įvarčius (2:2). Jų autoriais tapo Artiom Spelman ir Haroldas Serbenta. 90 minutę antrą geltoną kortelę gavo Reinas Batutis ir FK „Nemunas“ liko devyniese. Bet ir tokiomis aplinkybėmis per teisėjo pridėtą laiką bandė atakuoti varžovų vartus.
Šiandien Prienų FM komandai pasibaigė U19 futbolo čempionatas, o tai reiškia, jog „Nemuno futbolo centro“ komandoms nebereikės rungtis trijuose čempionatuose. Lieka tik LFF II lyga B divizionas ir KAFF III lyga.