Drama Klaipėdoje: galingas spurtas rungtynių pabaigoje, panaikintas dviženklis pranašumas, bet – vėl pralaimėjimas

IMGP4787

Likus iki rungtynių Klaipėdoje pabaigos 33 sek., Darius Tarvydas pataiko tritaškį ir iš „Neptūno“ 17 taškų persvaros lieka tik 2 taškai (75:77). Deja, aikštelės šeimininkai realizavo baudos metimus bei Prienų komandos vyr .treneriui skirtą techninę nuobaudą (75:80) ir paliko prieniškius be pergalių.

Rungtynės klostėsi labai skirtingai ir buvo panašios į amerikietiškus kalnelius. Jų pradžioje „Labas GAS“ krepšininkai penkias pirmojo kėlinio minutes „miegojo“ (2:12) ir tik antroje pusėje Giedrius Bergaudas (9 taškai) ir Dominykas Domarkas (3 taškai) priartino komandą prie „Neptūno“ (14:16).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje po Dariaus Tarvydo tritaškio Prienų komanda įgijo vieno taško persvarą (23:22). Deja, paskui siekė kritimas į „duobę“ ir aikštelės šeimininkai susikrovė 13 taškų persvarą (23:36). Kėlinio pabaigoje D. Tarvydas ir Kyan Anderson sumažino atsilikimą iki 8 taškų (28:36).

Trečiajame kėlinyje aikštelėje jau šeimininkavo „Neptūno“ komanda (38:56). Ir tada prabilo Kyan Anderson. „Labas GAS“ įžaidėjas pelnė 12 taškų iš eilės ir padėjo sumažinti skirtumą iki 11 taškų ( 50:61).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai labai greitai atkūrė solidų pranašumą (52:69). Bet Prienų komanda nesudėjo ginklų ir grįžo į žaidimą (75:77). Deja, laiko taisyti situaciją jau nebeliko (75:80).

Prienų komandai 24 taškus pelnė Kyan Anderson, 16 – Giedrius Bergaudas, 13 – Darius Tarvydas, 8 – Mintautas Mockus.

Deja, komanda vėl pralaimėjo kovą po krepšiais (32/48). Tiesa, padarė tik 10 klaidų, bet komandinis žaidimas vis dar strigo (12 rezultatyvių perdavimų).