Dovanų idėjos mylinčioms gamtą

dovanos

Daugelis žmonių pripažįsta, kad kalėdinės dovanos mamai yra viena sudėtingiausių užduočių, kadangi būtent šis žmogus – vienas brangiausių gyvenime, todėl parenkanti jam dovaną, jaučiamas ne tik džiugesys, bet ir didžiulė atsakomybė, kadangi kriterijų, kuriuos turi atitiktų dovana, yra iš tiesų labai daug. Dovana turi ne tik daug gerų emocijų sukelti, bet ir būti naudinga. Dar daugiau, dovana turi pateisinti ir poreikius, lūkesčius ir padėti siekti tam tikrų tikslų. Iš kalėdinės dovanos mamai tikimąsi dar ir to, kad ji bus susijusi su pomėgiais. Tad, kaip surasti tokią dovaną, kuri pateisintų visus šiuos kriterijus? Gera žinia ta, kad viskas kur kas paprasčiau nei jūs manėte – viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik įvardinti svarbiausius mamos pomėgius, o tuomet jau tikrai bus nesunku išrinkti tokią dovaną, kuri ne tik patiktų, bet ir būtų naudinga, padėtų siekti tam tikrų tikslų. Tad skubame pateikti dovanų idėjas, kurias tikrai verta pildyti tuo atveju, jei jūsų mama myli gamtą.

Poilsis gamtos apsuptyje

Kad poilsis reikalingas kiekvienai mamai, to nenuneigs niekas – juk jei reikėtų suskaičiuoti bemieges naktis ir nerimo kupinas valandas, tai skaičiai būtų iš tiesų labai dideli. Na, o, kai du svarbius dalykus – poilsį bei mamos meilę gamtai galima sutikti vienoje dovanoje, nieko nėra nuostabiau. Mama mėgaujasi tobulu laiku, o vaikai taip pat liks pamaloninti, žinodami, kad išrinko bei įteikė idealiai savo mamai tinkančią dovaną. Tad, kaip suderinti taip visoms mamoms reikalingą poilsį bei meilę gamtą? Viskas labai paprasta – tiesiog įteikite kvietimą pailsėti gamtos apsuptyje. Na, o tokių pasiūlymų tikrai neteks ilgai ieškoti – galite dovanoti dienos, dviejų ar net kelių savaičių trukmės poilsį nuostabiausiuose ir ramiausiuose Lietuvos kampeliuose, kuriuos gausu žalumos, o tyras oras susipina su nuostabiais gamtos vaizdais.

Masažais su išskirtinės kokybės aliejais

Gamta – tai kur kas daugiau nei vien tik pasivaikščiojimas gražiomis vietomis. Gamtos prisilietimą galite pajusti ir kita forma, pavyzdžiui, per išskirtinius, aukštos kokybės aliejus. Tad, tikrai neprašausite pro šalį, įteikę mamai kvietimą mėgautis masažu, kuriuo metu bus naudojami aukštos kokybės aliejai. Kokosų, makadamijų, migdolų, citrusinių vaisių ir kitų augalų aliejai, tai – švelnus gamtos rūpestis  oda – po procedūros, ji bus sudrėkinta, pamaitinta, bus švelnesnė, lygesnė, glotnesnė, sveikai spindės.

Mažoji žemės ūkio technika

Jei jūsų mamai labai myli gamtą, tai yra labai didelė tikimybė, kad jos valdose galima išvysti ir bent jau nedidukę sodelį ar darželį, na, arba balkone besipuikuojančius keliolika vazonų su įvairiausiais augalais. Tačiau tam, kad visa tai klestėtų ir žydėtų, reikalingos ir įvairios priemonės – pradedant skirtingų dydžių laistytuvais ir užbaigiant elektrinėmis žirklėmis. Taigi, šie reikmenys bei priemonės taip pat gali tapti puikia dovana gamtą mylinčiai mamai.

Išvyka

Mūsų šalyje – tūkstančiai nuostabių vietų. Tad, kad ir kai gamtą bei keliones bemylėtų jūsų mamai, labai tikėtina, kad dar daug jų yra neaplankyta ir tai taip pat gali tapti svarbiu įkvėpimu ieškant dovanų. Tad tiesiog padovanokite mamai išvyką, kad ir vienos dienos, jog aplankytų vietų sąrašas pasipildytų dar bent keliomis.

Dažnai sakoma, kad gamta – visų mūsų namai. Tad, nieko keista, kodėl daugybė žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be gamtos. Jei jūsų mama – viena iš jų, suteikite jai galimybę dar  kartelį prisiliesti prie gamtos savo įspūdingomis Kalėdų dovanomis – poilsiu gamtos apsuptyje, masažais su augaliniais aliejais, išvykomis ir t.t.

Taip pat skaitykite