Dovana mamytėms, nušvitusi saulės spindulėliais

Jolanta Kadugytė

Mamą mes mylime, nes žinome, kad tik jos didelė širdis gali atleisti, gali kartu išgyventi patirtas nuoskaudas. Tik mamos rankos yra švelnumo ir gerumo uostas, kuriame sustojęs gali pajusti teigiamas emocijas.

Naujojoje Ūtoje vyko sveikinimo šventė su Motinos diena.

Diena buvo ypatinga. Dramos būrelio vaikai pasveikino moteris, mamas, seneles, po mišių einančias iš bažnyčios, ir pakvietė į Kultūros ir laisvalaikio salę, kur jos galėjo apžiūrėti parodą. Parodos darbeliai patys kalbėjo už save. Savo kūrinėlius iš karoliukų eksponavo Eglė Kublickaja, megztus žaislus, siuvinėtus paveikslus pristatė N. Ūtos gyventoja Vida Bartnikienė. Jų grožis ir savitumas džiugino kiekvieną mamytę. Nuskambėjo žodžiai apie motinos ašaras ir padėkos už širdies šilumą, kurią skleidžia kiekvienos motinos akys, už dovaną pamatyti gerojo pasaulio pažinimo blyksnį.

Dramos būrelis, kuriam vadovauja Anelė Lukjančuk parodė linksmą Batuoto katino pasakos inscenizaciją, o tiksliau pasveikinimą visoms mamoms. Nenuskubėję namo, o pažiūrėję parodos ir inscenizuoto vaidinimo, mamos, senelės buvo ypač laimingos, kad buvo nepamirštos.

Džiugu, kad šventę organizavo kultūros ir laisvalaikio renginių vedėja A. Lukjančuk ir seniūnaitė Vilija Zablackienė. Jų motiniška ranka apglėbti vaikai dalino gėrio spindulius, kuriuose atsispindėjo brangiausias žodis – MAMA.

 

Taip pat skaitykite