Donatas Babravičius – Lietuvos motokroso čempionato nugalėtojas

Ernesto  Zarnadze nuotrauka. Sportasfoto.

Rugsėjo 12–13 dienomis Utenos Alių trasoje vyko Lietuvos motokroso čempionato V-asis finalinis etapas. Šiose varžybose dalyvavo ir prieniškis, „Žiburio“ gimnazijos gimnazistas Donatas Babravičius.

Donatas po keturių čempionato „MX2 Pradedantieji“ klasėje pirmavo. Penktajame etape prieniškis laimėjo abu važiavimus ir tapo Lietuvos motokroso čempionato savo klasėje nugalėtoju. Antroje vietoje likusį varžovą D. Babravičius aplenkė 30 taškų.

„Žiburietis“ iš 10 važiavimų 7 laimėjo, dviejuose buvo antras, viename nedalyvavo. Bendroje įskaitoje prieniškis, kuris atstovauja AMK Intermotors „Devyniukė“,  surinko 219 taškų.

Nors čempionatas baigėsi, bet motokroso sezonas – ne. Donatas dar dalyvauja „Lietuvos taurė 2020“ varžybose ir po trijų etapų lyderiauja, turėdamas 24 taškų persvarą prieš antroje pozicijoje esantį varžovą. IV-asis etapas vyks rugsėjo 27 d. Dubysos slėnio trasoje, Tytuvėnuose.