Dominyko Milkos pelnyti 32 taškai nuo 23-čiojo pralaimėjimo neišgelbėjo

IMGP3716Kovo 4 d. „Prienų“ krepšininkai Klaipėdoje žaidė LKL čempionato rungtynes su „Neptūno“ komanda. Be jokių abejonių, mačo favoritai buvo klaipėdiečiai, kurie su kaupu patvirtino savo statusą. „Prienų“ komanda pirmavo tik rungtynių pradžioje (0:2, 4:8). Vėliau aikštelėje dominavo „Neptūno“ krepšininkai, kurie užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 98:59.

Pirmajame kėlinyje „Prienų“ krepšininkai leido varžovams į savo krepšį įmesti 22 taškus, patys sugebėjo tik 10. Reikia pastebėti, jog visus svečių taškus pelnė Dominykas Milka.

Antrojo kėlinio pradžioje D. Milka pratęsė savo šou, pelnydamas 6 taškus. 3 taškus pridėjo Domantas Šeškus ir komandas skyrė tik 4 taškai (25:21). Deja, šis blykstelėjimas greitai užgeso ir po dviejų kėlinių „Neptūnas“ jau turėjo 17 taškų persvarą (45:28).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai labai greitai padidino savo pranašumą iki 23 taškų (51:28). Tiesa, du D. Šeškaus ir vienas Martyno Linkevičiaus tritaškiai leido priartėti prie varžovų (55:41), bet vėl tik laikinai, nes Klaipėdos krepšininkų atsakymas buvo dar galingesnis. Po trijų kėlinių uostamiesčio komanda įgijo 27 taškų persvarą (71:44).

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi aikštelės šeimininkų dominavimas. Vienu metu komandas skyrė 40 taškų (96:56) ir Klaipėdos komanda buvo raginama pelnyti 100-ąjį tašką. Tiesa, „Neptūno“ komandai nepavyko peržengti šios ribos ir rungtynės buvo laimėtos 39 taškų skirtumu (98:59).

Dominykas Milka pelnė 32 taškus, Domantas Šeškus pridėjo 12, Martynas Linkevičius – 9. Paulius Ivanauskas taškų nepelnė, bet atkovojo 7 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.