Domanto Šeškaus ir Arno Tilindės vedama „Mačiūnai-KKSC“ komanda išlygino serijos rezultatą

Balandžio 6 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai Šilalėje žaidė ketvirtąsias „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono atkrintamujų varžybų aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes. Po pralaimėjimo namų arenoje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai neturėjo teisės klysti, nes kitu atveju sezonas būtų baigtas. Prienų krepšininkai žaidė agresyviai ir tai davė rezultatą. Permainingose rungtynėse jie sugebėjo antroje ketvirtojo kėlinio pusėje perlaužti rungtynių eigą savo naudai ir iškovoti taip reikalingą pergalę (80:83). Komandą į pergalę vedė Domantas Šeškus (26 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai) ir Arnas Tilindė (24 taškai, 8 atkovoti kamuoliai). Sėkmingai talkino ir kiti komandos žaidėjai.

Jau rungtynių pradžioje svečiai iš Prienų pradėjo rodyti iniciatyvą ir reikšti pretenzijas į pergalę (2:5). Tiesa, aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 6:0 (8:5). Nei viena komanda nesiruošė užleisti iniciatyvos ir labai greitai rezultatas tapo lygus (12:12). Per likusį laiką vyko apylygė kova, o po pirmojo kėlinio 2 taškų persvarą turėjo Šilalės krepšininkai (23:21).

Antrojo kėlinio viduryje „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 taškų pranašumą (32:37). Deja, pabėgti į saugų atstumą nepavyko ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (43:44).

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose laikė tai aikštelės šeimininkai (55:51), tai svečiai (57:62). Deja, kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai laimėjo dviejų minučių atkarpą 8:0 ir po trijų kėlinių turėjo 3 taškų persvarą (65:62).

Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 3 min. Šilalės komanda turėjo 4 taškų pranašumą (77:73). Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pakilo į lemiamą spurtą ir jis pavyko. Laimėta dviejų su puse minutės atkarpa 9:0 ir likus iki rungtynių pabaigos apie 8 sekundėms Prienų komanda įgijo 5 taškų pranašumą (77:82). Aikštelės šeimininkai pataikė tritaškį (80:82). Paskutinėje rungtynių atakoje Ernestas Mankauskas buvo neleistinai sustabdytas ir stojo prie baudų metimo linijos. Vienas metimas buvo taiklus (80:83) ir įtvirtino „Mačiūnai-KKSC“ pergalę.