Dinamiškas naktinis futbolo finalas: raudonoji kortelė ir trijų įvarčių pergalingas „Ąžuolo“ benefisas

IMG_2600

Ignas Mineikis

Rugsėjo 18 d. Prienų KKSC stadione buvo sužaistos dvejos paskutinės Prienų futbolo čempionato rungtynės – dėl trečiosios vietos ir finalinės, kuriose sprendėsi, kas taps 2020 metų sezono čempionu.

Trečios vietos laimėtojai  „Kalniečiai“

Trečios vietos laimėtojai „Kalniečiai“

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Birštono Vienkiemio  „Kalniečiai“ ir „Gelgaudiškis“. Abi komandos reguliariojo sezono metu rodė dinamišką futbolą, todėl prieš jų dvikovą sunku buvo numatyti, kuri jų laimės.

Rungtynių eiga parodė, jog komandos buvo gerai pasiruošę šiai kovai. Pirmieji įvartį pelnė „Gelgaudiškio“ futbolininkai (0:1). Bet „Kalniečiai“ tęsė savo atakas ir vienos iš jų metu išlygino rezultatą (1:1). Vėliau Birštono Vienkiemio komanda pelnė dar du įvarčius ir ilgą laiką pirmavo rezultatu 3:1. Dviejų įvarčių persvara tapo geru pagrindu iškovoti bronzinius čempionato apdovanojimus. Bet „Gelgaudiškio“ futbolininkai kovojo ir rungtynių pabaigoje sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį (3:2).

Po teisėjo švilpuko apie rungtynių pabaigą „Kalniečių“ žaidėjus užplūdo pergalingos emocijos. Po daugumos bandymų komanda iškovojo prizinę vietą ir tai buvo geras jausmas. Primename, jog „Kalniečiai pusfinalyje tik po baudinių serijos pripažino „Ąžuolo“ komandos pranašumą.

Šiek tiek nurimus rungtynių dėl trečiosios vietos aistroms į aikštę išbėgo komandos, kovojančios dėl čempionato nugalėtojo vardo – „Ąžuolas“ ir „Pozityvūs“.

Rungtynės prasidėjo gražiomis Veiverių komandos atakomis ir labai greitu pirmuoju įvarčiu (0:1). „Ąžuolo“ futbolininkai stengėsi ardyti „Pozityvūs“ žaidėjų atakas, bet tai ne visada pavykdavo, ir į prieniškių vartus krito antrasis įvartis (0:2). Visgi, antroje pirmojo kėlinio pusėje „Ąžuolo“ komandai pavyko pelnyti pirmąjį įvartį (1:2) ir atgaivinti galimybes pakovoti dėl pirmosios vietos. Bet situacija labai greitai vėl tapo grėsminga. Veiverių komanda pelnė trečiąjį įvartį (1:3) ir tai buvo geras pagrindas pergalei.

„Ąžuolo“ futbolininkai - Prienų futbolo čempionato laimėtojai

„Ąžuolo“ futbolininkai – Prienų futbolo čempionato laimėtojai

Bet antrajame kėlinyje situacija pradėjo keistis. „Ąžuolo“ futbolininkai pradėjo spausti varžovus ir vienos atakos metu „Pozityvūs“ žaidėjui buvo parodyta geltonoji kortelė, kuri virto raudona, nes tai buvo jau antra geltona kortelė. Veiverių komandoje liko vienu žaidėju mažiau. „Ąžuolo“ žaidėjai išnaudojo šią situaciją ir per antrąjį kėlinį pelnė 3 įvarčius, o į savo vartus nepraleido nei vieno. Ir tai jiems garantavo pergalę rezultatu 4:3, o kartu ir čempionų titulą.

„Pozityvūs“ komanda užėmė trečią vietą

„Pozityvūs“ po rungtynių buvo labai nuliūdę. Ir tam buvo priežastis, nes komanda pirmajame kėlinyje ne tik žaidė užtikrintai, bet ir turėjo solidų pranašumą.

Prienų futbolo čempionatas pasibaigė. Atjaunėjusi „Ąžuolo“ komanda iškovojo pirmąją vietą, praeito sezono nugalėtojai „Pozityvūs“ futbolininkai liko antri, o trečioji pozicija atiteko kovongiesiems „Kalniečiams“.