Didelio meninio polėkio arba pribloškiančio jausmingumo dabar nebus (horoskopas)

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2024 01 22–29 d. d.

Saulė keliauja visuomet moderniai į ateitį bei esamus dalykus žvelgiančiu Vandenio ženklu, taip skatins elgtis ir mus. Aplinkoje daugės naujų, įdomių dalykų, aplinkybių, kurių anksčiau nebuvo, arba tokių, į kurias būsime priversti pažvelgti kitaip, iš naujo.

Nakties Šviesulys Mėnulis ketvirtadienį pasieks Pilnatį, po to pradės laipsniškai dilti. Kasdieniams reikalams ši aplinkybė didesnės įtakos neturės, bet antroje savaitės pusėje aplink mus gali būti daug emocijų, o kai kada – tiesiog susierzinimo. Merkurijus ir Marsas keliauja Ožiaragio ženklu. Merkurijus Ožiaragio ženkle yra tikslus, logiškas ir kryptingas, Marsas Ožiaragio ženkle irgi yra tikslus, logiškas ir kryptingas, vadinasi ir dalykinė ir fizinė veikla bus labai racionali, logiška ir kryptinga. Kartu reikia pastebėti, kad Merkurijus valdo žinias, informaciją ir jos perteikimą, o Marsas – ne tik fizines pastangas, bet ir kovą kaip tokią, todėl sudedam 1+1, tai yra Merkurijų su Marsu ir gaunam kovą žodžiu arba informacines kovas. Kitaip tariant, laikas dabar palankus visokiausio pobūdžio informaciniams, propagandiniams karams – jeigu kas nors norės ką nors mums į galvas įkalti, darys tai labai racionaliai ir su įkvėpimu. Žinoma, kartu tai labai puikus laikas visokiausiems kompiuteriniams virusams kurti ir plisti. Kita vertus, Merkurijus – tai dalykinė veikla, Marsas – jėga ir aktyvumas, tad Merkurijaus ir Marso junginys reiškia, kad dalykinei veiklai laikas labai geras – ji vyks pašėlusiu greičiu. Venera kol kas yra Šaulio ženkle, tad jausmų srityje skatins elgtis ganėtinai ryžtingai, bet antradienį ji pereis iš Šaulio į Ožiaragį ir temperamentu taps panaši į ledo karalienę. Atitinkamai, didelio meninio polėkio arba pribloškiančio jausmingumo dabar nebus. Nėra iš kur jam imtis.
Avinas. Darbai darbe. Tikėtina, kad daug laiko, dėmesio ir pastangų dabar pareikalaus darbai darbe. Jų gali būt išties nemažai, viską daryti reikės greitai, ilgai negalvojant. Kita vertus, jėgų tikrai nestigs, tad nuveikti pavyks išties nemažai. Iš kelionių palankesnis laikas grįžti nei į jas vykti.
Jautis. Tolimi kraštai. Tikėtina, kad nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Bet čia būsite kūrybiški, išradingi, tad su visomis užduotimis susitvarkysite nesunkiai. Kita vertus, dabar palankus laikas ir kelionėms, pirmiausia tokioms, kurios skatina smagiai pajudėti, o nuo savaitės vidurio – taip pat ir ramesnėms.
Dvyniai. Esmė ir prasmė. Savaitė gali praeiti be ryškesnių įvykių ar aplinkybių, į kurias verta kreipti dėmesį, bet kai kada randant progą pagalvoti apie gyvenimo esmę bei prasmę. Palankus laikas kelionėms, pirmiausia tokioms, kuriose gerai dera ir poilsiniai motyvai, ir poreikis pajudėti.
Vėžys. Ana pusė. Dabar labai daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – besiklostančių aplinkybių ar kitų asmenų valios. Ta ana pusė bus ir veikli, ir kibi, tad kovoti su ja bus sunku ir net beprasmiška. Gerokai racionaliau ir net naudingiau būtų prie šių aplinkybių tiesiog prisitaikyti.
Liūtas. Pareigingai. Tikėtina, kad šią savaitę bus daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir reikalų, kurių imtis reikės nedelsiant ir neatidėliojant. Galiausiai viskas gali susilieti į kažkokią baudžiavos atmainą. Guos tai, kad nuveikti pavyks išties nemažai. Be to, dabar bus palankus laikas užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais.
Mergelė. Linksmai. Nors nedidelių, gana svarbių darbų ar reikalų tvarkymo tikrai bus, visgi svarbiausias akcentas bus – žiemos pramogos. Dabar jų gali būti išties nemažai, jūs patys būsite labai kūrybingi ir išraiškingi, todėl tikrai ne kartą pavyks nudžiuginti ne tik save, bet ir esančius kartu. Seksis bet kokia su kūryba susijusi veikla.
Svarstyklės. Namų darbai. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali pasiglemžti namų, šeimos reikalai. Jie gali priversti kaip reikiant pajudėti, kita vertus, nuveikti pavyks tikrai daug. Atrodo, namiškiai į bendrą veiklą irgi bus įkinkyti. Taip pat dabar ims daugėti žiemos pramogų – kol kas lėtai, bet tai tik pradžia.
Skorpionas. Judriai. Ši savaitė gali atnešti daug susitikimų ir daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Labai gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, bendravimu ir judėjimu. Taip pat dabar gali daugėti veiklos namie, rastis visokių šeimos reikalų. Atrodo, tai tik pradžia – ateityje jų daugės.
Šaulys. Nauda. Nebus keista, jeigu dabar nemažai laiko bei dėmesio paprašys piniginiai, turtiniai reikalai. Atrodo, greiti, tikslūs veiksmai, drąsūs sprendimai šioje srityje netruks atnešti ir apčiuopiamos naudos. Taip pat ši savaitė atneš daug susitikimų ir daug bendravimo su įdomiais jums žmonėmis.
Ožiaragis. Labai. Būsite labai energingi, labai veiklūs ir labai dalykiški. Žinoma, atsiras daugybė darbų ir reikalų, kuriuos sutvarkyti reikės tiesiog dabar. Beje, tai ir pavyks kuo puikiausiai. Labai gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, taip pat judėjimu. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys visai neblogai.
Vandenis. Įsibėgėjimas. Pamažu daugės energijos ir veiklumo. Kol kas įsibėgėti seksis sunkokai, bet diena po dienos viskas vyks sparčiau ir linksmiau. Su konkrečia sritimi šis veiklumas susijęs nebus, bet įprasti darbai ir reikalai bus tvarkomi vis greičiau. Sėkmė lydės bet kokią veiklą, susijusią su kūryba.
Žuvys. Draugai. Tikėtina, kad svarbių darbų ar iššūkių darbe gali ir nebūti, o namie į įprastą tvarką niekas irgi nesikėsins. Geras laikas ilsėtis, užsiimti anksčiau atidėtais darbais arba reikalais. Galutinai neapsnūsti padės artimi draugai – būtinai sugalvos ką nors, kas bus ir įdomu, ir privers smagiai pajudėti.

Taip pat skaitykite