Devintajame rajono krepšinio pirmenybių ture – pirmoji „Kryžkelių plieno“ pergalė

Vasario 4 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistas devintasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas. Buvo sužaistos keturios rungtynės.
Jei „Dantransos“ krepšininkai neturėjo problemų susitikime su „azibets.lt“ komanda (74:59), tai kitose rungtynėse viskas sprendėsi jų pabaigoje.
Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Kryžkelių plienas“ krepšininkai, kurie atsilikdami po pirmos rungtynių pusės Birštono SC komandai (23:32), po didžiosios pertraukos sugebėjo perlaužti žaidimo eigą ir iškovoti pergalę (87:81). Eilinę pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Pušynės“ komanda, kuri po dramatiškos kovos įveikė „Stadiono“ krepšininkus. Tiesa, po trijų kėlinių „Pušynė“ jautėsi gan saugiai (61:51), bet ketvirtajame kėlinyje „Stadiono“ komanda pabandė situaciją pakreipti savo pusėn. Dalinai tai padaryti pavyko. Skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (81:77), bet pergalę šventė „Pušynė“.
Dramatiškai susiklostė „Pakuonio-Energijos“ ir „Šilavoto“ komandų susitikimas. Po trijų kėlinių vienu tašku pirmavo „Šilavotas“ (58:59), bet ketvirtajame kėlinyje žaidimo eigą jau diktavo pakuoniškiai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 87:81.
Po sekmadienio kovų į pirmąją vietą iškopė „Pušynės“ komanda (13 taškų). Antrąją-ketvirtąją vietas dalinasi 3 komandos (PMVD-„Tango Pizza“, „Versmė“ ir „Dantransa“), surinkusios po 12 taškų. „Stadiono“ ir BC „Tūzai“ sąskaitose po 11 taškų (5–6 vietos). Septintoje pozicijoje yra „Pakuonio-Energijos“ krepšininkai (9), aštuntoje – „Kryžkelių plienas“ (8). Birštono SC ir „Šilavoto“ komandos su 7 taškais užima 9–10 vietas, o vienuoliktąją užima „Azibets.lt“ krepšininkai (6).