Dešimtmetį minintis Šiaulių banko Birštono klientų aptarnavimo skyrius įsikūrė naujose patalpose

Vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Birštono kurorte – jau 10 metų veikiantis Šiaulių banko Birštono klientų aptarnavimo skyrius persikėlė į naujas patalpas pačiame miesto centre.


„Šis gruodis mūsų kolektyvui ypatingas ne tik tuo, kad gyvename įkurtuvių nuotaikomis, bet ir minime gražią veiklos sukaktį,“ – sako Ona Lubauskaitė, Šiaulių banko Birštono klientų aptarnavimo skyriaus viršininkė. – Džiaugiamės per visą skyriaus veiklos laikotarpį į lojalių klientų ratą subūrę nemažą dalį privačių klientų bei verslo atstovų, kurių visada laukiame apsilankant, mielai padedame jiems tvarkyti kasdienius savo finansinius reikalus“.
Dvigubos šventės proga Birštono klientų aptarnavimo skyriuje iki 2013 m. sausio 13 d. klientams organizuojama indėlių akciją – už terminuotuosius indėlius, padėtus 6 mėn. ir ilgesniam laikotarpiui, akcijos laikotarpiu mokamos 0,2 proc. didesnės palūkanas nei kituose Šiaulių banko skyriuose. Birštono klientų aptarnavimo skyriuje klientai visada maloniai laukiami darbo dienomis nuo 7.30 val.  iki 16.30 val., adresu Druskupio g. 1, Birštonas.
Šiaulių bankas ypatingą dėmesį skiria ne tik profesionalių ir kokybiškų bankinių paslaugų teikimui privatiems bei verslo klientams, bet ir aukštai aptarnavimo kokybei.
Šiemet Lietuvoje klientams duris atvėrė net trys nauji Šiaulių banko skyriai, kuriuos klientai dėl patogios vietos jau spėjo pamėgti – Vilniaus „Akropolyje“, prekybos centre „Saulės miestas“ Šiauliuose bei Rotušės aikštėje Kaune.
1992 m. savo veiklą pradėjęs Šiauliuose, Šiaulių bankas per du savo veiklos dešimtmečius nuosekliai plėtė savo padalinių tinklą visoje Lietuvoje ir šiandien jau turi 55 skyrius, veikiančius 31-ame mieste. 2011 m. Šiaulių bankas prisijungė prie bendro penkių bankų bankomatų tinklo, turinčių 270 bankomatų visoje Lietuvoje, o nuo 2012 metais lapkričio mėn. Šiaulių banko klientams atsivėrė dar daugiau galimybių, nes, bendradarbiaujant su UAB „Perlo paslaugos“, Šiaulių banko klientai grynųjų pinigų operacijas gali atlikti daugiau kaip 1300 papildomų vietų – „Perlo“ terminaluose.

Šiaulių banko informacija

Taip pat skaitykite