Dešimtajame rajono krepšinio pirmenybių ture – vienų iš lyderių dvikova ir pirmoji „Šilavoto“ pergalė

Vasario 11 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistas dešimtasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas, kuriame svarbiausia dvikova buvo įvardijamos rungtynės tarp BC „Tūzai“ ir „Dantransos“ komandų.
Deja, nors „Dantransos“ krepšininkai gerai sužaidė pirmajame kėlinyje (12:19), kituose BC „Tūzai“ pradėjo siautėti aikštelėje (33:11, 26:19) ir po trijų kėlinių jau turėjo 22 taškų persvarą (71:49). Ketvirtajame kėlinyje jau vyko apylygė kova (19:18), kuri nieko nereiškė rungtynių baigčiai (90:67).
„Versmės“ krepšininkai dėl galingo spurto trečiajame kėlinyje (30:12) sutvarkė visus reikalus rungtynėse su „Pakuonio-Energija“ komanda, nes po dviejų kėlinių turėjo trapų pranašumą (54:50). Ketvirtajame kėlinyje „Pakuonio-Energijos“ krepšininkai dar bandė parodyti charakterį (22:25), bet rezultatas jau buvo aiškus. Versmė“ šventė pergalę (106:87) ir susigrąžino sau pirmenybių lyderystę.
Dar viena iš lyderiaujančių komandų „PMVD-Tango Pizza“ gan sunkiai įveikė vienus iš autsaiderių „Kryžkelių plieno“ krepšininkus (85:74). Du kėlinius „Kryžkelių plienas“ laimėjo (12:16, 19:25). Bet trečiajame „PMVD-Tango Pizza“ krepšininkai viską išsprendė savo naudai, laimėdami kėlinį 19 taškų skirtumu (31:12). Būtent šis spurtas užtikrino jų pergalę.  Autsaiderių dvikovoje „Šilavoto“ komanda 71:55 įveikė „Azibets.lt“.
Po dešimties turų „Versmės“ ir „PMVD-Tango Pizza“ komandos surinko po 14 taškų. BC „Tūzai“, „Pušynė“, „Dantransa“ turi vienu tašku mažiau (po 13). Toliau rikiuojasi „Stadionas“ (11), „Pakuonis-Energija“ (10), „Kryžkelių plienas“ (9), „Šilavotas“ (9), Birštono SC (7), „Azibets.lt“ (7).