Daugiadienėse „Tako 2014“ varžybose – OSK „Šilas“ orientacininkų startai

Povilas Reibutis

Birželio 21-24 dienomis Ignalinoje vykusiose daugiadienėse „Tako 2014“ orientavimosi sporto varžybose dalyvavo ir grupė OSK „Šilas“ sportininkų.

Vyrų elito grupėje (V21E) pakuoniškis Vytautas Beliūnas bendroje įskaitoje užėmė septintąją vietą (1 d. – 7, 2 d. – 4, 3 d. – 10, 4 d. – 10).

V21S grupėje šilietis Vytautas Kamarūnas laimėjo varžybas, nors, jam nesėkmingai susiklostė antroji diena (10 vieta). Kitų dienų  startai buvo žymiai sėkmingesni – Vytautas tapo nugalėtoju.
Šioje amžiaus grupėje startavęs Artūras Aranskis užėmė 4 vietą (4, 6, 4,2).

12-mečių grupėje Pijus Maciulevičius 3 dienas gerino savo rezultatus, bet ketvirtąją diena buvo vėl 13 -as ir bendroje įskaitoje liko dvyliktas (16, 10, 8).

18-mečių  grupėje sėkmingai pasirodė Kęstutis Nenartavičius, kuriam bendroje įskaitoje atiteko trečiojii vieta (2, 5, 3, 7). Tomas Nenartavičius šioje amžiaus grupėje buvo aštuntas (5, 13, 4, 15).

M21S grupėje Indrei Maciulevičiūtei nesėkmingai susiklostė trečiosios dienos startas. Indrė buvo tik 16-ta. Sportininkė atsigriebė ketvirtąją dieną – iškovojo pergalę. Bendroje įskaitoje OSK „Šilas“ atstovė iškovojo aukštą 4-tą vietą (4, 2, 16,1).

M21N grupėje Ieva Gurvičiūtė trečiąją varžybų dieną užėmė 3-ją vietą, ketvirtąją – antra ir bendroje įskaitoje pakilo į trečiąją vietą (4, 5, 3,2). Paskutinę varžybų dieną į prizininkus (trečioji vieta) bendroje įskaitoje prasimušė ir Akvilė Bartkevičiūtė (7,4,5,3).

Geriausiai iš OSK „Šilas“ orientacininkų „Tako 2014“ varžybose pasirodė Milda Radzivonaitė, kuri bendroje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą M20 grupėje. Milda visas dienas buvo tarp lyderių (1,1,2,4) ir įtikinamai laimėjo daugiadienes varžybas.

Primename, jog Milda Radzivonaitė liepos 21-28 dienomis kartu su Algirdu Bartkevičiumi atstovaus Lietuvą pasaulio jaunimo čempionate.

Lietuvos rinktinės sudėtyje į Pasaulio suaugusiųjų čempionatą vyks šilietis Algirdas Bartkevičius, o jaunių ir jaunučių Makedonijoje prasidedančiame čempionate Lietuvą atstovauja du OSK „Šilas“ atstovai – Rokas Lipnickas ir Deimantė Motiejūnaitė. Į čempionatą Makedonijoje nuvyko ir Lietuvos orientavimosi sporto federacijos viceprezidentas Audronis Deltuva.