Rajono darbiečiai bendru sutarimu išrinko skyriaus pirmininką ir kandidatą į merus

IMGP4123Spalio 12 d. Darbo partijos Prienų skyriaus nariai, susirinkę į ataskaitinį rinkiminį susirinkimą,  pirmiausiai išklausė dabartinės skyriaus pirmininkės Rimos Zablackienės ataskaitinį pranešimą ir labai greitai priėmė sprendimus visais dienotvarkės klausimais.

Tiesa, susirinkimo dalyviai šiais klausimais net nediskutavo ir nebalsavo, nes visi sprendimai buvo priimti bendru sutarimu ir gausiais plojimais.

Kaip ir galima buvo tikėtis, dar dvejus metus Darbo partijos Prienų skyriui vadovaus Rima Zablackienė, kuri kovos ir dėl mero posto. Iškart po priimto sprendimo R. Zablackienė pasakė, jog jinai pasiruošusi būti išrinkta rajono vadovu ir sėkmingai vykdyti šias pareigas.
Skyriaus pirmininkė turės 5 pavaduotojus, o skyriaus Taryboje dirbs 21 narys. Tiesa, Taryba gavo įgaliojimus, reikalui esant, šį skaičių padidinti.
Susirinkimas patvirtino ir kandidatus į savivaldybės Tarybą. Pirmasis darbiečių penketukas atrodo taip: Rima Zablackienė, Vytautas Martinaitis, Audrius Banionis, Gražina Bendinskienė, Gintautas Sodaitis.

Taip pat skaitykite

13 komentarai