Dar vienos FK „Nemunas“ draugiškos rungtynės: išlyginamasis įvartis rungtynių pabaigoje ir 11 m baudinys 

Ignas Mineikis

Kovo 23 d. Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai žaidė draugiškas rungtynes su Kybartų „Sveikatos“ komanda. Tai jau penktasis prieniškių mačas ruošiantis 2024 m. sezonui.
Rungtynėse su Kybartų „Sveikata“ Prienų komanda išbandė daug žaidėjų. Tiesa, pirmieji įvartį pelnė svečiai (0:1). Ir šis rezultatas, nepaisant aikštelės šeimininkų sukurtų pavojingų momentų, išsilaikė beveik iki rungtynių pabaigos.

Tuomet į aikštę buvo išleistas ir Mantas Karčiauskas. Prienų komandos legenda padarė tai, ko visas rungtynes nesugebėjo veržlus jaunimas. Ramiai susitvarkė su gynėju prie varžovų vartų ir taikliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1). Deja, paskutinę rungtynių minutę aikštelės šeimininkų baudos aikštelėje dvikovos metu krito svečių žaidėjas. Teisėjas paskyrė 11 m baudinį, nors jis galėjo būti ir ginčytinas. Smūgis buvo taiklus (1:2). Po akimirkos nuskambėjo teisėjo rungtynių pabaigos švilpukas.
Iš įvairių šaltinių gaunama informacija, jog šiame sezone gali būti organizuotos LFF II lygos B diviziono pirmenybės. Tiesa, kalbama, bet LFF oficialaus pranešimo vis dar nėra.

Taip pat skaitykite