Dar vienas „Labas GAS“ pergalės šokis. Utenoje nukautas „Juventus“

336885842_187133180725877_2975312564360363339_n 2

Kovo 18 d. Prienų „Labas-GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato išvykos rungtynes su Utenos „Juventus“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai keturių taškų skirtumu (86:90) įveikė varžovų komandą.

Prieš lemiamą kėlinį Prienų komanda turėjo 7 taškų deficitą (70:63), bet jo pradžioje perėmė iniciatyvą ir per keturias minutes panaikino turėtą taškų deficitą (71:71). Vėliau Giedrius Bergaudas baudos metimais išvedė svečius į priekį (73:76). Kyan Anderson padidino persvarą iki 5 taškų (73:78). Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 2 min. komandas jau skyrė 10 taškų (75:85).

Dešimties taškų (79:89) persvarą Prienų komanda turėjo ir likus iki rungtynių pabaigos vienai minutei. Uteniškių spaudimas padėjo jiems  sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (86:89). Giedrius Bergaudas pataikė baudos metimą ir padidino persvarą iki 4 taškų (86:90). Utenos komandos ataka buvo nesėkminga.

„Labas GAS“ komandai po 16 taškų pelnė Giedrius Bergaudas (8 atkovoti kamuoliai) ir Kyan Anderson. 15 taškų Karolio Giedraičio sąskaitoje, 13 – Domanto Vilio, 10 – Tauro Jogėlos.

Prienų komanda laimėjo kovą po krepšiais (41/39) ir suklydo tik 6 kartus.

Tai buvo trečioji komandos pergalė šio sezono čempionate.