Dar viena „Mačiūnų-KKSC“ drama. Tik šį kartą su laiminga pabaiga

Lapkričio 10 d. Prienuose vėl karaliavo krepšinis. „Mačiūnų-KKSC“ krepšininkai savo arenoje žaidė „Nostra.lt-RKL“A diviziono rungtynes su Kuršėnų „Grafų baldai“ komanda. Visas rungtynes vyko nervų karas. Tiesa, svečiai du kartus buvo įgiję penkių-devynių taškų pranašumą (40:45, 47:56). Aikštelės šeimininkai, nors ir sėkmingai, bet sunkiai rasdavo kelius link varžovų krepšio ir visgi rungtynių pabaigoje fortūna buvo Pauliaus Ivanausko auklėtinių pusėje (92:90).

Pirmajame kėlinyje Prienų komandą į priekį traukė Paulius Steikūnas, kuris pelnė 12 taškų iš 25, o pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai. Antrojo kėlinio pradžioje „Mačiūnai-KKSC“ jaunimas (Justas, Titas ir Matas) padėjo komandai įgyti 4 taškų pranašumą (32:28). Deja, kita atkarpa nubraukė jaunimo pastangas ir svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (32:35). Po dviejų kėlinių „Grafų baldai“ išlaikė persvarą (40:45).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai didino pranašumą iki 9 taškų (47:56). Ir tada atėjo laikas Martynui Kancevičiui, kuris pelnė 7 taškus iš eilės ir panaikino komandos atsilikimą (60:60).

Po Domanto Šeškaus sėkmingų epizodų „Mačiūnai-KKSC“ pirmavo 67:64, bet paskutinėmis kėlinio sekundėmis Kuršėnų komanda pataikė tritaškį ir rezultatą išlygino (67:67).

Ketvirtasis kėlinys tapo tikru nervų išbandymu abiem komandoms. Beveik visą kėlinį žaidimo eigą kontroliavo svečiai (69:75, 80:84). Ir tik rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkams nusišypsojo fortūna. Arnas Tilindė du kartus lygino rezultatą (86:86, 88:88). Kajus Okmanas pataikė baudą (89:88). Svečiai taikliu metimu iš po krepšio persvėrė rezultatą (89:90). Ilgai tylėjęs Domantas Šeškus prasiveržimu išvedė komandą į priekį (91:90). Aikštelės šeimininkai apsigynė, o Ernestas Mankauskas pataikė vieną baudą (92:90). Svečiams ataka nepavyko.

Pergalė. Po rungtynių Paulius Ivanauskas nebuvo kalbus. Anot jo, žaidimas nepatiko, bet pergalė yra pergalė ir du taškai labai gerai.

Keletas pastebėjimų. Stebėjau tik antrąją rungtynių pusę. Nors Paulius Steikūnas buvo rezultatyviausias šiose rungtynėse (20 taškų, 10 atkovotų kamuolių), bet antroje jų pusėje buvo šiek pasimetęs ir žaidė vienas.

Kai komanda jau turėjo 9 taškų deficitą, darbų ėmėsi aukštaūgis Martynas Kancevičius, kuris ne tik taikliais metimais užbaigdavo atakas, bet ir sėkmingai realizuodavo baudų metimus (15 taškų, 6 atkovoti kamuoliai).

Sunkiais momentais varžovų baudos aikštelėje darbavosi Arnas Tilindė (13 taškų, 8 atkovoti kamuoliai). „Mačiūnai-KKSC“ komandai taškus pelnė 9 žaidėjai.