Dar neregėta akistata: SKM auklėtiniai varžėsi su „Lietuvos ryto“ šokėjomis

Pranešimas spaudai

Vilniaus „Siemens“ arenoje antradienio vakarą įvyko net dvejos rungtynės. Europos taurės turnyro dvikovoje Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai susitiko su Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina), tačiau ne mažesnio žiūrovų dėmesio sulaukė Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinių ir žaviųjų „Lietuvos ryto“ šokėjų komandos akistata.

Gintauto Rutkausko treniruojami 2002 metais gimę SKM auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 1:2 turėjo pripažinti aikštės princesių pranašumą. Dar neregėtos rungtynės vyko didžiausios pertraukos metu.

„Prašysime revanšo, – po mačo šyptelėjo 9-mečių treneris G. Rutkauskas. – Vaikai labai laimingi, kad mus taip audringai palaikė žiūrovai, kurie nesiskirstė iš vietų ir stebėjo šias atkaklias rungtynes. Taip pat ačiū „Lietuvos ryto“ šokėjoms už puikų mačą. Manau, ateityje dar susitiksime“.

Su „Lietuvos ryto“ klubu sėkmingai bendradarbiaujanti Sostinės krepšinio mokykla ne pirmą kartą pasirodo ant „Siemens“ arenos parketo. Praėjusį sezoną SKM auklėtiniai žaidė su Kauno „Aisčiais“ ir nugalėjo varžovus, taip pat surengė keletą pavyzdinių treniruočių.

SKM yra didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje. Šį sezoną krepšinio paslapčių Vilniuje ir Vilniaus rajone mokosi net 2 000 moksleivių ir darželinukų, mokykloje dirba 32 treneriai. Jų štabui vadovauja vienas geriausių Lietuvos krepšinio specialistų, buvęs „Lietuvos ryto“ komandos treneris Rūtenis Paulauskas.

Taip pat skaitykite