Dantų implantavimas – greitai ir neskausmingai

Reikalingas dantų implantavimas? Metas atkurti pažeistus dantis naudojant efektyvų dantų atkūrimo metodą dedant implantus. Tai patikimas ir greitas būdas dantų atkūrimui, kuris yra laikomas vienu geriausių odontologijos praktikoje. Su dantų implantavimo technologijomis atsiveria labai plačios gydymo galimybės net pačiais sunkiausiais atvejais, kuomet jau atrodo, kad dantis gali būti prarastas negrįžtamai.
Toliau skaitydami sužinosite viską apie dantų implantavimo procedūras, pradedant nuo to, kaip jos atliekamos, baigiant visokeriopu dėmesiu burnos ertmės sveikatai tam, kad ateityje būtų išvengta žymesnių problemų.

Kaip atliekamos dantų implantavimo procedūros?
Dantų implantavimas yra toks odontologijos metodas, kuomet prarasto danties vietoje į šaknį sriegiamas nedidelis metalinis, dažniausiai titano sriegelis. Titanas yra toks metalas, kurį lengvai įsisavina žmogaus organizmas ir gyjant nesukeliamos komplikacijos. Danties implantas puikiai atstoja danties pagrindą. Vėliau dedamas danties vainikas ir pilnai atkuriamas dantis, kuris atrodo visiškai kaip tikras.
Dantų implantacija yra saugus ir praktikoje patikrintas būdas atkurti dantį, kurio netekote, arba net ištisą dantų eilę. Pagal tai išskiriamas pavienių dantų implantavimas arba kompleksiniai implantavimo metodai, skirti greitam kelių dantų atkūrimui vienu metu.
Paprastai atliekant implantavimo procedūras, prireikia ne vieno vizito odontologo kabinete. Pirmiausiai dedamas implantas, o tik vėliau, tada, kai jis prigyja, atliekamos tolimesnės odontologinės procedūros. Implanto prigijimo laikotarpis dažniausiai būna apie 1 ar 2 mėnesiai, tiksli trukmė priklauso nuo konkrečios situacijos.

Viskas, ko reikia gerai burnos ertmės sveikatai
Be dantų implantavimo klinikoje dar atliekamos įvairios kitos odontologinės procedūros. Tam, kad ateityje išvengtumėte rimtų dantų susirgimų, visuomet naudinga periodiškai pasirūpinti burnos higiena. Ne tik kasdien kruopščiai valytis dantis, bet ir nepamiršti apsilankyti profesionaliai burnos ertmės higienai, kurios metu nuo dantų paviršiaus ir iš visos burnos ertmės pašalinamos apnašos bei susidarę dantų akmenys. Tai padės kelią užkirsti dantų susirgimams, dėl kurių kyla rizika netekti dantų.
Daugiau apie dantų implantavimą bei kitas odontologijos procedūras sužinosite: https://vingioklinika.lt/paslauga/dantu-implantavimas/

Taip pat skaitykite