Dabar yra puikus laikas rūpintis ateitimi, planuoti būsimus darbus, būsimą veiklą ir panašius dalykus (horoskopas)

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2024 02 12 – 18 d. d.

Saulė vis dar juda Vandenio ženklu. Vandenis – ženklas, susijęs su naujovėmis, jų patekimu į šį pasaulį ir į mūsų gyvenimus. Todėl dabar yra puikus laikas rūpintis ateitimi, planuoti būsimus darbus, būsimą veiklą ir panašius dalykus.
Po neseniai buvusios Jaunaties Mėnulis pilnėja, o pilnėdamas skatina mus imtis naujų darbų ir reikalų, rodyti iniciatyvą svarbiose mums srityse. Dėl to ši savaitė – patogus laikas tiems, kurie siekia, kad jų veikla įgautų pagreitį.
Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus irgi yra Vandenio ženkle ir sparčiai vejasi Saulę. Savaitės pabaigoje jis jau bus prie jos priartėjęs tiek, kad Saulė ims Merkurijaus aktyvumą stabdyti ir laikas pasidarys palankus tiems darbams, ir tai veiklai, kuri yra gerai žinoma, kuriai reikia ne tiek išradingumo, kiek aiškios metodikos. Ja sekdami ir laimėsime.
Venera ir Marsas dabar yra vienas greta kito. Savaitės pradžioje jie bus Ožiaragio pabaigoje, tačiau antradienį į Vandenį pereis Venera, o penktadienį tai padarys ir Marsas. Kol Marsas ir Venera kartu, jų energijos persipina ir susilieja, šiuo atveju Marsas tamp švelnesnis ir stilingesnis, o Venera – aktyvesnė ir karingesnė. Kadangi galiausiai atsidurs Vandenio ženkle, taps dar ir išradingi. Kitaip tariant, tai puikus laikas vyrų ir moterų santykiuose ne tik ieškoti, bet ir rasti tai kas jungia bei vienija, o ne skiria. Sportas taps stilingesnis, o stilius – kovingesnis.
Taip pat reikia pastebėti, kad trys planetos ir vienas Šviesulys Vandenio ženkle – labai stiprus į ateitį, naujoves nukreiptas akcentas, nedažnai toks pasitaiko. Belieka tik juo pasinaudoti.

Avinas. Iki trečiadienio būsite atkaklūs, ir siekiantys tikslo, ypač profesijos srityje. Beje, tai seksis. Po trečiadienio tapsite daug laisvesni, linkę daryti tai, kas norisi, o ne tai, ką reikia. Artimi draugai, bendraminčiai ir taip buvo svarbūs, o antroje savaitės pusėje taps dar svarbesni, o smagios bendros veiklos bus vis daugiau.
Jautis. Aplinkybės žada dėliotis taip, kad darbe darbų nestigs nuo pat savaitės pradžios, tačiau nuo savaitės vidurio jų bus dar daugiau. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, bet tai ir seksis. Puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perteikimu ir panašiais dalykais.
Dvyniai. Iki darbymečio darbe liko visai nedaug laukti, o kol kas galima pataupyti jėgas ir kurti planus – netrukus jie labai pravers. Palankus metas kelionėms, ypač dalykinėms, taip pat bet kokiai su užsieniu susijusiai veiklai. Vis palankesnis metas keliauti patiems prasidės savaitės viduryje.
Vėžys. Šią savaitę aiškios naujos krypties dalykinėje srityje gali ir nebūti, namie irgi viskas ramu, tad kai kada gali būti tiesiog nuobodoka. Vėlgi, kaip tik tokiu metu bus lengva iškrėsti kažką mažumėlę rizikingo. Palankus metas tvarkyti skolų ar paskolų reikalus, o pirmoje savaitės pusėje dar ir pakovoti dėl teisingumo.
Liūtas. Jūsų pačių iniciatyva dabar bus niekam neįdomi. Priešingai, ir išorinės aplinkybės į atskiri asmenys kai kada skatins, kai kada vers elgtis taip, kaip reikia jiems. Kovoti su šiuo laikinu reiškiniu bus beprasmiška, tačiau gali būti naudinga ant šios bangos užšokti ir pažiūrėti kur galų gale ji nuneš.
Mergelė. Laikas, kai buvo smagu ir patogu leistis į kokias nors žiemos pramogas pamažu senka, linksmybių dar bus bet vis mažiau. Užtai nuosekliai daugės nedidelių tačiau gana svarbių darbų, įsipareigojimų vykdymo ir panašių dalykų. Sėkmė lydės tuos, kurie rūpinasi sveikatos ir sveikatingumo dalykais.
Svarstyklės. Ši savaitė gali atnešti smagių, malonių aplinkybių ir vis daugiau progų smagiai pasilinksminti. Asmeninis kūrybiškumas irgi augs kaip ant mielių, todėl bus lengva sukurti šventę sau ir visiems esantiems šalia. Ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, pramogomis ir svetingumu.
Skorpionas. Dabar judėjimo bus kiek mažiau, bendravimo su draugais irgi, bet vis daugiau ir daugiau laiko, dėmesio bei pastangų gali paprašyti namų, šeimos, giminių reikalai arba darbai susiję su nekilnojamuoju turtu. Iš tiesų dabar labai palankus metas šioje srityje daryti viską taip, kaip turi būti.
Šaulys. Būsite labai atviri, judrūs, daug ir su įkvėpimu bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis, ypač antroje savaitės pusėje. Taip pat dabar gali būti trumpų kelionių, išvykų, komandiruočių ir panašių dalykų. Svarbesnius piniginius reikalus patogu kreipti užbaigimo link.
Ožiaragis. Vis dar būsite labai energingi, vis dar nestokosite asmeninio žavesio. Tačiau asmeniniai pasiekimai rūpės vis mažiau, o galimybės gauti piniginės ar kitokios apčiuopiamos naudos – vis daugiau. Iš tiesų pastangos šioje srityje bus sėkmingos, naudos ilgai laukti nereikės.
Vandenis. Būsite labai energingi, labai veiklūs ir labai dalykiški, ir norėsis, ir reikės tvarkyti daugybę reikalų ir dar daugiau jų aptarti su visais, su kuo tik reikia. Žinoma, tokia audringa veikla netruks atnešti ir apčiuopiamos naudos. Savaitės viduryje energijos dar padaugės, prasidės labai palankus metas sportuojantiems.
Žuvys. Savaitė praslinks labai ramiai, be didesnių rūpesčių ar svarbesnių darbų. Iš tiesų netrukus veiklos bus labai daug, todėl kol kas protingiausia būtų neskubėti, kaupti jėgas ir ruošti planus ateičiai. Beliks smulkmenos: savaitės pradžioje gali būti nedidelių piniginių reikalų, vidurys atneš susitikimų ir bendravimo, o pabaiga – mielų darbelių namie.

Taip pat skaitykite