„Centro“ komanda – Jiezno seniūnijos krepšinio turnyro nugalėtoja

IMG_2272

Kovo 31 dieną Jiezno gimnazijos sporto salėje įvyko Jiezno seniūnijos Velykinis vyrų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos: Jiezno gimnazijos vaikinų rinktinė (kapitonas Rytis Žuromskas) ir trys Jiezno miesto komandos: ,,Mūrai“ (kapitonas Eimantas Šliaužys), ,,Centras“ (kapitonas Ūdrys Žalys) ir ,,Paukščiai“ (kapitonas Laimis Pempė).

Varžybos vyko rato sistema. Grupės rezultatai: ,,Centras“ rezultatu 35:20 įveikė Gimnazijos komandą, ,,Paukščiai“ nugalėjo ,,Mūrus“ ( 20:16). ,,Mūrai“ (25:29) pralaimėjo ,,Centro“ komandai, o ,,Paukščiai“ be vargo nugalėjo gimnazistus (45:19).

Rungtynėse dėl trečiosios vietos ,,Mūrai“ susitiko su Gimnazijos komanda. Rungtynes laimėjo „Mūrai“ (45:19) ir iškovojo bronzos apdovanojimus.

Dėl pirmosios vietos susitiko ,,Centro“ ir ,,Paukščių“ komandos. Finalinės rungtynės buvo pačios įdomiausios susirinkusiems žiūrovams, nes vyko taškas į tašką. Rungtynių nugalėtoją nulėmė tik vienas taškas (38:37).

2018 metų Jiezno seniūnijos Velykinio vyrų krepšinio turnyro nugalėtojais tapo Jiezno miesto komanda ,,Centras“.

Svarbiausias turnyro tikslas yra bendrystė ir daryti tai, kas įdomu ir miela širdžiai – sportuoti. Apmaudu, kad turnyre nedalyvavo 2017 metų nugalėtoja ,,Kašonių“ komanda.

Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius džiaugiasi jaunimo noru sportuoti ir atsiliepti į seniūnijos ir sporto klubo ,,Jieznas“ iniciatyvas – ištisus metus dalyvauti įvairių komandinių sporto šakų turnyruose. Organizatoriai dėkingi Jiezno gimnazijos administracijai už suteiktas sąlygas jaunimui treniruotis ir organizuoti įvairias varžybas.

Jiezno seniūnijos informacija.

Taip pat skaitykite