CBC Junior varžybose – nemažas „Svajonės“ desantas ir dvi Gerdos Trakymaitės bronzos

IMG_1145

Rugsėjo 16 d. Vilniuje, Delfi sporto centre, vyko CBC Junior badmintono varžybos, kuriose dalyvavo ir septyni badmintono klubo „Svajonė“ atstovai.

Varžybos vyko įvairiose amžiaus grupėse. Du bronzos apdovanojimus pelnė klubo lyderė Gerda Trakymaitė. Tiesa, Gerda dar jaučia gan rimtos traumos pasekmes, todėl jos pasirodymas vertinamas labai gerai. Balbieriškietė pirmąjį etapą peržengė be kovos, antrajame savo varžovę įveikė 2:0 (21:8, 21:14). Deja, trečiajame etape turėjo pripažinti Samantos Golibickaitės panašumą – 0:2 (13:21, 13:21) ir į finalą nepateko.

IMG_1144

Kovoje dėl trečiosios vietos Gerda 2:1 (21;14, 10:21, 21:13) įveikė Sofiją Surgutskytę. Dar vieną bronzos apdovanojimą balbieriškietė iškovojo dvejetų varžybose. Jos partnerė buvo Kristė Ančiūtė. Merginoms nepavyko prasimušti į finalą, bet kovoje dėl trečiosios vietos jos įveikė varžoves (21:19, 18:21, 21:16) ir iškovojo prizinę vietą.

Neblogai sekėsi ir prieniškiams, kurie treniruojasi „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje. Matas Stravinskas, kuris varžėsi U11 grupėje, turnyrą pradėjo pergale (2:1), bet kitame etape turėjo pripažinti varžovo pranašumą (0:2). Kovoje dėl 5–8 vietų pirmąją kovą prieniškis laimėjo (2:0), bet antroje suklupo (1:2) ir liko šeštas. Šioje grupėje žaidęs Arijus Baranauskas užėmė 12 vietą.

Dvejetų varžybose Mato Stravinsko ir Arijaus Baranausko pora buvo septinta.

U15 grupėje žaidė Ugnius Mikalauskas, Augustas Valatka bei Agnė Stravinskaitė. A. Valatka turnyrą pradėjo pergale prieš savo bendraklubietį Ugnių Mikalauską (2:0). Kitame etape pralaimėjo (0:2) ir pratęsė kovą dėl 5–8 vietų. Pirmoje dvikovoje varžovas buvo nugalėtas (2:0), bet dvikovoje dėl penktosios vietos patyrė nesėkmę (0:2) ir liko šeštas.

Ugnius Mikalauskas užėmė 9 vietą. Dvejetų varžybose Augustas Valatka ir Deivydas Žilinskas iškovojo dvi pergales ir užėmė trečiąją vietą.

Agnė Stravinskaitė vienetų varžybose iškovojo 6 vietą, o dvejetų – kartu su Kriste Ančiūte – 2 vietą.

Labai gera žinia atėjo iš Balbieriškio. Treneris V. R. Sidaravičius vėl pradėjo dirbti mokykloje ir, reikia tikėtis, joje vėl atgims badmintonas.