Buvusio „Revuonos“ viešbučio pastatą numatoma parduoti

5905014_orig

Vacys Staknys 

Lapkričio 26 d. vyksiančio Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje yra ir klausimas dėl buvusio „Revuonos“ viešbučio pastato įtraukimo į Viešame aukcione parduodamo savivaldybės nekilnojamojo turto sąrašą.

Ilgus metus Prienų rajono valdžia kovojo su Aplinkos ministerija, kad perimtų iš jos po nepriklausomybės atkūrimo jos balanse atsidūrusį buvusio „Revuonos“ viešbučio pastatą.

Tai pavyko padaryti tik prieš keletą metų. Ir štai siūlomas sprendimas įtraukti šį pastatą į privatizuojamų objektų sąrašą.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas į naujienų portalo kvitrina.com klausimą apie tokio sprendimo būtinumą, atsakė, jog taip buvo nuspręsta dėl to, kad savivaldybė nesiruošia savo jėgomis renovuoti šio objekto. Pasak mero, verslą turi vykdyti privačios bendrovės, o planuotos apie 2,5 mln. litų (724000 €) investicijos į šį objektą bus nukreiptos į kitus miesto objektus.

Tiesa, savivaldybės vadovas patvirtino, jog plačių diskusijų šio klausimu nebuvo, bet valdančioji koalicija tokiam sprendimui pritarė.

Anot A. Vaicekausko, daugiau diskusijų bus po to, kai bus nustatyta numatomo privatizuoti objekto kaina.

 

Taip pat skaitykite