Būsime veiklūs ir nusiteikę pozityviai

IMG-5211
Naglio Šulija horoskopas savaitei 2022 12 05 – 11 d. d.
Šią savaitę Saulė keliaus ugningu ir optimistišku Šaulio Zodiako ženklu, todėl galima tikėtis, kad ir mums šių savybių nestigs, būsime veiklūs ir nusiteikę pozityviai.
Kartu vyks ir tam tikras pokytis – savaitės pradžioje Šaulio ženkle dar bus Merkurijus ir Venera, bet netrukus jie vienas po kito persikraustys į dalykišką ir pragmatišką Ožiaragį. Atskirai paėmus Merkurijus yra žinių, informacijos ir labai tikslaus rankų darbo planeta, o Venera atstovauja grožį, meniškumą. Merkurijus + Venera – tai puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su gražiu kalbėjimu, tekstų rašymu, taip pat su meno dirbiniais ar kūriniais. Skirtumas tik tas, kad savaitės pradžioje panaši veikla gali vykti su romantiniu/patetiniu atspalviu, o savaitės pabaigoje svarbiausias klausimas bus „jūs kokio grožio norite ir už kiek?“
Marsas keliauja Dvynių ženklu atbulas, su kitomis planetomis bendrauti nusiteikęs nėra, dėl to naujus konfliktus ar karus kelti neskubės, bet jėgų gali užtekti palaikyti tai, kas pradėta anksčiau.
Avinas. Kur nors smarkiai veržtis ar dėl ko nors labai kovoti vargu ar norėsis. Bet va bėda: darbe prasideda metų pabaigos darbymetis, todėl atsipalaiduoti nepavyks. Tiesa, kol kas vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, bet visko imtis reikės kantriai ir nuosekliai. Galiausiai darbe atsiras ir smagių, malonių smulkmenų.
Jautis. Kol kas dienos slinks be aiškesnės krypties – metų pabaigos darbymetis dar neatėjo, o namie – įprasta tvarka, į kurią niekas kėsintis neketina. Palankus metas rūpintis kai kuriais piniginiais reikalais, siekti didesnės naudos, taip pat ieškoti žinių apie būsimas keliones arba palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu.
Dvyniai. Energijos, veiklumo, sportiškumo tikrai nestigs, tačiau gali šiek tiek stigti įkvėpimo siekti didelių tikslų. Iš tiesų tai tik kol kas, įkvėpimas netrukus sugrįš. Geras laikas ieškoti papildomų išteklių savo veiklai plėsti, taip pat geras jis įtvirtinti dalykinius ryšius, jeigu reikia – taikytis, taip pat asmeniniams susitarimams.
Vėžys. Nedidelių darbų, visokių gana svarbių reikalų bus ganėtinai daug, teks kantriai ir nuosekliai daryti viską iš eilės. Geroji žinia – ši veikla nestokos ir tam tikro kūrybiškumo, todėl smarkiai nepervargsite. Puikus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo dalykais. Gali būti svarbių pažinčių ir naudą nešančių dalykinių pokalbių.
Liūtas. Būsite puikios fizinės būklės, puikios nuotaikos ir kupini optimizmo. Žinoma, tai atsilieps ir kasdieniam veiklumui, nors darbe, profesijos srityje svarbių užduočių vargu ar bus. Užtai bus daugybė progų smagiai pasilinksminti ir sužavėti aplinkinius savo kūrybiškumu.
Mergelė. Daugiausia laiko, dėmesio ir jėgų gali praryti namai, šeimos reikalai. Iš tiesų dabar geras, patogus metas suburti bendram darbui ar bendram smagiam reikalui namiškius, šeimos narius, geras jis ir pasistengti, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Pamažu daugės ir metų pabaigos pramogų.
Svarstyklės. Būsite atvirti, daug ir su malonumu bendrausite – ir su senais draugais, ir su naujais pažįstamais. Puikus metas trumpoms smagioms išvykoms, kurios padės plėsti kultūrinį akiratį. Taip pat dabar įsibėgėja puikus metas rūpintis namų, šeimos reikalais, aptarti svarbius klausimus su namiškiais.
Skorpionas. Ir vidinė būsena nuteiks, ir aplinkybės klostysis taip, kad rūpės ir reikės rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais. Tikėtina, kad veikla šioje srityje klostysis sėkmingai, tad ir apčiuopiamos naudos ilgai laukti nereikės. Taip pat šią savaitę smarkiai padidės poreikis ir būtinybė bendrauti su svarbiais, įdomiais jums žmonėmis.
Šaulys. Būsite energingi, veiklūs ir kūrybiški, todėl geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Labai gerai seksis veikla, susijusi su grožio, pramogų ar svetingumo kūrimu. Taip pat pamažu įsibėgės piniginiai, turtiniai reikalai – tikėtina ir tam tikra nauda.
Ožiaragis. Rudeninis snaudulys kažkur nutols, atsiras vis daugiau nedidelių, greitai sutvarkomų gana svarbių reikalų ir darbų. Beje, jie vyks sklandžiai ir produktyviai. Labai gerai seksis su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir logistika susijusi veikla. Netrukus ir grožio gyvenime padaugės.
Vandenis. Gali būti, kad dabar labiausiai rūpės vadinama kolektyvinė veikla: palankus metas ne tik susitikti, pabūti, aptarti svarbius reikalus su artimais draugais, bet ir kai ką smagaus, malonaus nuveikti tiesiog dabar. Sportinio stiliaus pramogos vis dar rūpės, bet joms gali šiek tiek stigti įkvėpimo.
Žuvys. Neturėtų stigti darbų darbe, profesijos srityje. Tačiau nestigs ir energijos, geros nuotaikos bei kūrybiškumo, todėl su visomis užduotimis susitvarkysite nesunkiai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Taip pat dabar atsiras daug priežasčių aptarti reikalus su artimais draugais.

Taip pat skaitykite