Brandono Browno tritaškis Prienams išplėšė pratęsimą, bet LKL starto rungtynės buvo pralaimėtos

IMGP3828

Rugsėjo 24 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Jonavos „CBet“ komanda.

IMGP3805

Prieš rungtynes buvo pagerbtas Aurimo Bartuškos atminimas.

Sunkiai pradėję Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai po didžiosios pertraukos sugebėjo perimti iniciatyvą, bet ketvirtajame kėlinyje pasipylė klaidos ir neužtikrintumas puolime. Iniciatyvą perėmė Jonavos komanda. Tiesa, Brandon Brown stebuklingu metimu išlygino rezultatą ir suteikė progą Prienams žaisti pratęsimą. Deja, pratęsime komanda perdegė ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 74:80 (14:19, 15:14, 22:12, 16:22, 7:13).

Prienų komandai 18 taškų pelnė Brandon Brown, 15 – Karolis Giedraitis, 14 – Isiah Osborne, 10 – Doko Šalič, Jylan Washington-9 (10 atkovotų kamuolių).

Pirmuosius taškus į Prienų komandos krepšį įmetė prieniškis Edvinas Šeškus (0:4). Aikštelės šeimininkų atakos buvo agresyvios, bet nelabai rezultatyvios. Visgi, Jylan Washington vienoje iš atakų buvo sustabdytas ne pagal taisykles ir šaltakraujiškai sumetė baudos metimus (2:4). Karolis Giedraitis pataikė tritaškį ir Prienų komanda išėjo į priekį (5:4). Bet Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių puolimas visgi strigo ir Jonavos komanda įgijo 6 taškų persvarą (7:13) bei privertė „Labas GAS“ strategą paimti minutės pertraukėlę. Po jos Titas Sargiūnas įsūdė tolimą metimą (10:13). Isiah Osborne realizavo du baudos metimus (12:13). Aikštelės šeimininkai suklydo ir „CBet“ padidino persvarą iki 3 taškų (12:15). I. Osborne prametė baudos metimus, o Jonavos komanda pridėjo dar du taškus (12:17). Kėlinio pabaigoje Doko Šalič švelnino skirtumą (14:17), bet Prienų komanda neapsigynė, o „CBet“ žaidėjas pataikė dvitaškį paskutinėmis kėlinio sekundėmis (14:19).

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų padidėjo iki 7 taškų (14:21) ir Tomas Gaidamavičius, nežiūrint į tai, jog D. Šalic pataikė dvitaškį (16:21), paėmė minutės pertraukėlę. Deja, ir po jos situacija tik prastėjo (18:28). Tada iniciatyvą į savo rankas paėmė Brandon Brown. „Labas Gas“ įžaidėjas pelnė septynis taškus iš eilės (23:32) ir privertė Virginijų Šeškų paimti minutės pertraukėlę. Po jos Prienų komandos kapitonas surengė tikrą šou. Jo agresyvumas puolime leido du kartus stoti prie baudos linijos ir jis buvo taiklus (27:32).

Kėlinio pabaigoje K. Giedraitis pridėjo dvitaškį ir sumažino komandos atsilikimą iki 4 taškų (29:33).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pradėjo keistis. Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda išlygino rezultatą (33:33), o Brandon Brown išvedė ją į priekį (35:33). „CBet“ minutės pertraukėlė nepadėjo ir Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai padidino persvarą iki 6 taškų (45:39). Jonavos komanda išnaudojo „Labas GAS“ komandos žaidėjų klaidas ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (47:45). Tomas Gaidamavičius paėmė minutės pertraukėlę ir po jos aikštelės šeimininkai pelnė 4 taškus, o po trijų kėlinių įgijo 6 taškų pranašumą (51:45).

Ketvirtajame kėlinyje vyko permaininga kova. Aikštelės šeimininkai iki kėlinio pabaigos dar išlaikydavo iniciatyvą (57:55), bet antroje pusėje iniciatyva perėjo į Jonavos komandos rankas (62:65). Likus iki rungtynių pabaigos apie 19 sek. „Labas GAS“ turėjo 3 taškų deficitą. Visgi, Brandon Brown paskutinę kėlinio sekundę stebuklingu metimu iš trijų taškų zonos pelnė tritaškį (67:67) ir išplėšė pratęsimą.

Deja, pratęsime Prienų komandos žaidimas išsiderino ir rungtynės buvo pralaimėtos (74:79).