„Birštono vienkiemio“ bendruomenės krepšinio 3×3 turnyro nugalėtojai – „Birštono“ komanda

Rugsėjo 29 d. prie Birštono seniūnijos pastato esančioje krepšinio aikštelėje „Birštono vienkiemio“ bendruomenė surengė tradicinį vaikų krepšinio 3×3 turnyrą, kuriame dalyvavo 8 komandos.

Jos buvo suskirstytos į du pogrupius.

Pogrupių varžybas laimėjo „Sporto centro“ ir „Birštono“ komandos, bet ketvirtfinalio etape dėl patekimo į pusfinalį kovojo visos komandos. Sėkmė lydėjo „Sporto centro“, „Kosmoso“, „Birštono“ ir „Abelių“ komandas, kurios kovojo dėl patekimo į finalą.  Pogrupių nugalėtojai „Sporto centras“ ir „Birštonas“ įrodė savo pranašumą ir nukeliavo į finalą. „Kosmoso“ ir „Abelių“ komandos susigrūmė dėl trečiosios vietos. Dramatiškoje kovoje „Abeliai“ 8:7 įveikė „Kosmosą“ ir iškovojo trečiąją vietą. Finalinėje kovoje „Birštono“ komanda buvo pranašesnė už „Sporto centro“ krepšininkus (13:7) ir tapo turnyro nugalėtoja.

Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais.

Šis, jau tradiciniu tapęs turnyras, bendras „Birštono vienkiemio“ bendruomenės ir Birštono sporto centro projektas.