Birštono vasarą pagyvins naujas veiklos dalyvis

Gegužės 29-ąją surengta spaudos konferencija įvyko jau pasiruošusioje svečius priimti „Eglės“ sanatorijoje, prikeltoje naujam gyvenimui ir aktyviai veiklai. Tiesa, jos vadovas Edgaras Briedis stulbinančių įvykių ar permainų Birštono gyvenime nežada, nes įstaiga ruošiasi pamažu įsilieti į rinką, kasmet didindama apgyvendinimo vietų ir paslaugų klientams skaičių.

Apie pasiruošimą prasidedančiam vasaros sezonui bei tam skirtai kurorto šventei pasakojo Birštono turizmo informacijos centro, sanatorijos „Versmė“, „Karališkosios rezidencijos“, Kultūros centro, oreivių klubo „Audenis“ atstovai ir vadovai. Kaip pabrėžė mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, Birštonas privalo traukti žmones ir juos gydyti viskuo – nuo sanatorijų iki sporto aikštelių ar centrinio parko skulptūrų, gaiviu oru ir ramybe bei tyla. O kiekvienos kurorte įsikūrusios įstaigos pareiga ir būtinybė – pasiūlyti miestą aplankiusiems Lietuvos ir užsienio gyventojams to, ko jie nori. Tai, o taip pat didelę konkurenciją įvertindami Birštono verslo atstovai vis tobulina savo vadovaujamų įstaigų veiklą, gerina klientų aptarnavimo sąlygas, stengiasi pasiūlyti vis kitokių paslaugų. Sanatorija „Versmė“ pasitinka atvykstančiuosius į miestą atnaujintomis patalpomis, aplinka, siūlo sertifikuoto mineralinio vandens ir purvo bei naują detoksikacijos procedūrą, ruošiasi atnaujinti baseiną, pirtis. „Tulpės“ sanatorijoje atsirado nauja nuo viršsvorio kenčiantiems žmonėms skirta procedūra, be to, čia pradėjo veikti vienintelis šalyje hemofilijos reabilitacijos centras. Naujovių klientams, jų gerovei siūlo ir nutolusi nuo miesto „Karališkoji rezidencija“, atvėrusi išskirtiniais meno kūriniais papuoštus kambarius, didžiausią dėmesį skirianti svečių poreikiams ir gerovei, net ir ypatingai paruoštu maistu.

Kadangi į Birštoną atvykę žmonės siekia ne tik sveikatos, bet ir pramogų, jas ruošiasi pasiūlyti kaip visuomet renginių gausa ir aukštu lygiu pasižymintis Kultūros centras, aktyvias pramogas – Sporto centras bei oreiviai, kurių vadovas Žydrūnas Kazlauskas kartu su bendraminčiais įtemptai rengiasi artėjančiai miesto šventei. Joje bus itin gausu įvairių renginių, atrakcijų, patiksiančių miesto gyventojams ir svečiams, kurių per tris šventės dienas tikimasi sulaukti itin daug. Tiek svečiams, tiek birštoniečiams maloni staigmena šventės metu bus naujosios „Eglės“ sanatorijos ir atgimusio Kurhauzo atidarymo iškilmės.

Renginių ir pramogų bus gausi ne tik visa vasara, bet ir metai, nes, anot J. Aleksandravičiaus, Birštonas – visų metų laikų kurortas. O saugumą jame užtikrina puikiai savo pareigas atliekantys policijos pareigūnai, kurių dėka miestas yra laikomas saugiausiu visoje šalyje.

Silvija Navickienė

Taip pat skaitykite